Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható a cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a cypromix tabletta?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek ezt a tablettát írták fel. Sok mindent olvastam erről a tablettáról, jót is de nagyon sok rosszat és megfogott az a mondat hogy ezt csak fogamzásgátlásra használni tilos. Elsődleges cél az nem ez lenne, hanem hogy helyrehozza a folyamatosan késő haviját (volt hogy 3 hónapig nem jött meg...folyamatosan védekezünk de így is bennünk volt az ideget). Olvastam hogy ez csak mellékhatása a fogamzásgátlás, de szeretném tudni hogy ez mennyire megbízható? Milyen tapasztalatotok van róla? Előre is köszönöm a válaszokat
2014. dec. 25. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
annyira mint az exem
2014. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túlságosan megbízható, olyan sacc/kb. 10 a -23-dikon nagyságrendileg megbízható. Gyuszi voltam sziasztok
2014. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"folyamatosan védekezünk de így is bennünk volt az ideget" Ha egyáltalán nem akartok gyereket és baj lenne, ha becsúszna (mert ezt azért teljesen nem lehet kizárni), minek szexeltek? De ha ennyi eszetek van, meg is érdemlitek, hogy bennetek legyen az ideg.


Amúgy nem megbízható ez a tabletta. A múltkor is félrelépett egy Demalgonnal.

2014. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert amiert a szexek 99%a tortenik...az elvezetert, de te tuti csakis gyerek miatt szexeltel mindig :)
2014. dec. 31. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!