Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes? (Barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes? (Barátnőm nem hisz nekem)

Figyelt kérdés
Pénteken múlt el neki a menstruációja, vasárnap szeretkeztünk. (Gumival, ami nem sérült, és kivettem élvezés előtt). Ma azzal kezdett el farasztani, hogy rosszul van, pedig nem is eszik. Elmagyaráztam, hogy miért nem lehet terhes (nem is 3 nappal együttlét utan jelentkezik a rosszullét. ) kérlek, hatha nektek jobban hisz.

2014. dec. 25. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát te nem
2014. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval úgy érzed jobban hinne teljesen ismeretlen embereknek? Bízom benne ennél értelmesebb barátnőd van :D
2014. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért csinálja ezt. De már elmagyaráztam neki, de meg se hallja, mint aki nem figyelt biológia órán. Kiidegel vele...
2014. dec. 25. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában a lány lehet terhes, te viszont nem vagy tévedek?
2014. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, igazad van teljes mértékben, rosszul tettem fel a kérdést.

Barátnőm kérdése: lehetek e terhes?

Én pedig kifejtem a problémát az én szemszögemből.

2014. dec. 25. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Lényegében bármikor előfordulhat egy random ovuláció, ergo előfordulhat de elég kicsi rá az esély, viszont ha sokat aggódik azon hogy terhes előfordulhat hogy késik a havija a stressz miatt, gondolom kifutna a világból szóval nyugtasd le :D
2014. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ugyan hogy lehetne mar terhes???

Vedekeztetek gumival.

Nem is mentel el benne.

Nem reg mult el a menzesze még kevesebb esely.

Ennyire azert nem kell parazni.... Kellemes unnepeket!

2014. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

tudom, hogy meg van az esély, de istenem, nem érti meg :/ most már kezd megnyugodni

2014. dec. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!