Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki volt már ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már ilyen helyzetben, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Késik a menzeszem, már 10 napja. Egyszer-kétszer szédültem, de csak felálláskor (ami máskor is volt már, plusz egyik nap fájt a fejem, ami annyira nem volt jellemző rám. Két napja pedig a melleim is duzzadtak. Így ezek nagyon terhességi tünetek, de engem az érdekelne, hogy vannak e itt olyanok, akik ugyanezt tapasztalták, mégsem voltak terhesek?
2014. dec. 24. 03:14
 1/7 anonim ***** válasza:
óó szé szédülöök
2014. dec. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindössze 3 órát kellett várni az idei karácsony első "lehetek-e terhes?" kérdésére. Ez szép eredmény!


Kérdező: mondjuk a válasz megadásában nagy segítség lenne, ha azt is elárulnád, hogy volt-e részed szexuális aktusban, és ha igen, védekeztél-e, vagy van-e tudomásod arról, hogy a partner beléd ejakulált-e?

2014. dec. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
volt, és megszakításos módszer, és tudom! hogy az nem a legmegbízhatóbb. Engem tényleg az érdekelne leginkább, hogy mások jártak e ilyen cipőben.
2014. dec. 24. 03:19
 4/7 anonim ***** válasza:
spermás cipőben? abban még nem
2014. dec. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm szépen az értelmes válaszokat, ezért jár ide az ember :)
2014. dec. 24. 03:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ostoba kérdésre nem lehet értelmes választ adni. Talán ha a fejedet nem csak evésre meg sz*pásra, hanem gondolkodásra is használnád, magadtól is rájöhetnél ám nagyon sok mindenre!

Mondjuk rájöhetnél, hogy igen, így elég nagy az esélye, hogy előbb-utóbb teherbe ess.

Tudod, ha kicsit visszakeresnél, számtalan kérdést találnál, ahol a kérdező hasonló cipőben járt, mint te. Létező jelenség, hogy valaki a terhességhez hasonló tüneteket produkál, de mégsem terhes. Ezeket számtalan dolog okozhatja, akár a stressz is. Főleg fiatalabb korban a menzesz késése nem ritka jelenség. Egyik lány barátom is hasonló képpen "védekezett", és ő is irtózatosan bepánikolt, amikor már egy hetet késett. Végül 12. napra megjött neki. Van ilyen. (Aztán persze ugyanúgy nem védekezett ezután sem, és rá fél évvel ténylegesen is terhes lett. De ez már más sztori.) A többi tünet meg lehet pszichoszomatikus is. Tudod, az ember képes olyan erős pszichoszomatikus tünetekre is, amelyek alaposabb viszgálat nélkül tényleg úgy néznek ki, mint egy terhesség.

[link]

A szédülés akármitől lehet, én is szédülök reggelente pár napja (bár nálam a terhesség ugye kizárt), valószínűleg elkaphattam valamit.

Persze, annak is nagy az esélye, hogy tényleg terhes vagy. Tekintve, hogy hathatósan tettél is érte, hogy az legyél. ;)

2014. dec. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megszakításos módszerrel lettem terhes.

Nekem azért tünt fel, mert elkezdett fájni a mellem ami eddig sosem fájt menszi előtt+nem jött meg és egyéb tünetek utána már jelentkeztek.

2014. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!