Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretnék felíratni fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék felíratni fogamzásgátlót, akkor a hozzá szükséges vérvétel (mindenképp szeretnék) plusz költség lenne?

Figyelt kérdés
Ha igen kb mennyi és ott miket vizsgálnak pontosan és mennyi idő az eredmény?
2014. dec. 28. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

biztos nem pluszköltség, mert háziorvos írja vagyis az ingyé van. márha kell vérvétel nem vagyok nő, de magára vérvételre negyedévenként járok.


figyelj nem tudom mit néznek a véredben de én teljes laborpapírt úgy kapom meg hogy hétfőn leveszik a vért és akár már kedden mehetek érte.

2014. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt nőgyógyász intézi, mivel ő írhat fel tablettákat, ezért nem tudom hogy plusz költséges-e, valahol azt olvastam h az, valahol meg azt hogy nem.
2014. dec. 28. 00:19
 3/11 anonim ***** válasza:
hát, először is, nem te döntöd el, hogy kell e vérvétel, mert minden esetben szükséges, ha most íratod fel először. másképp nem írják fel neked a tablettát. ha maszeknál csináltatod, akkor fizetni kell érte, és helyben megcsinálják, ha a sima nőgyógyásznál, akkor elküld vérvételre és nem kell érte fizetni, mert tb-re van.
2014. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Először megyek, és azért írtam így mert 3 barátnőm szed gyógyszert és elmondásuk szerint egyik se csináltatott vérvételt.

Ha lehet tb-re akkor jó, mert valahol azt olvastam hogy nem támogatja.

Köszi :)

2014. dec. 28. 00:24
 5/11 anonim ***** válasza:

mindenképp kellett hogy csináljanak nekik is. talán rosszul emlékeznek vagy egy korábbi vizsgálatból, amihez szintén kellett ez az adat, már megállapították ami szükséges a tabletta felírásához.

nem tudom pontosan milyen értéket néznek, csak azt, hogy ez egy állandó dolog. szóval ha egyszer ezt kimutatják, akkor már többet nem kell. valószínűleg így történhetett a barátnőiddel.

2014. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Áhh értem köszönöm :)
2014. dec. 28. 00:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nemrég voltam szintén először és nem vettek vért. Utoljára vagy 3-4 éve volt vérvételem szóval nem hinném hogy korábbi mintából lett bármi is megállapítva. Szerintem orvosa válogatja.
2014. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy állandó tényezőt néznek a vérvételen. ha volt már ilyen vizsgálatod, akkor az szerepel az adatbázisban. 3-4 év után is.
2014. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha akar vérvételt a nőgyógyász,akkor ad egy papírt,amit viszel a háziorvoshoz és ő ad majd laborra beutalót!
2014. dec. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez eddig oké, csakhogy kollégista vagyok és Kecskeméten tanulok, oda is mennék dokihoz, ebben az esetben mi a helyzet?
2014. dec. 28. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!