Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vérvétel szükséges fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérvétel szükséges fogamzásgátlo felirásához?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg igen, de nekem a kérdezésen kívül semmi nem volt,későnn volt vizsgálat, de azt én kértem. Szerintem kérjél, mert akkor megnyugodhatsz, h minden rendben van veled, így meg csak ugy felir egyet, aztán ki tudja, milyen lappangó problmád van mellette, ami miatt nem lehetne szedned.
2008. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkiismeretes az orvos, akkor igen, elküld vérvételre. De nekem is csak úgy volt, hogy mondtam, hogy szeretnék fogamzásgátlót szedni, ő megvizsgált, felírta a tabit, de nem küldött vérvételre.
2008. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
régen még mindnekinek el kellett mennie, és igen, ez volt a biztonságosabb megoldás, mivel mindenkinek a szervezete más és más. most már nem feltétlen küldenek el, már vannak modernebbek, amiknek nagyon alacsony a hormontartalmuk, mégis ugyanolyan hatásos.
2008. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg igen! Nekem sem csinált, csak annyit kérdezett, hogy olcsóbbat vagy drágábbat írjon fel!
2008. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez durva, én 8 éve szedek fogamzásgátlót de még nem hallottam róla, hogy kellett volna vérvétel. Emlékszem, amikor 16 évesen felirattam az elsőt, akkor a doki megkérdezte a vizsgálat után, hogy mennyire vagyok eleresztve anyagilag, mondtam neki, hogy nem nagyon, erre felírt egy Tri-Regolt, aztán jólvan. Két év múlva kértem másikat, mert picit híztam ettől (már az elején, csak annyira nem zavart), akkor lement az a pár kiló is.
2008. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy milyen felelőtlenek a dokik! Minden tabi előtt kötelező lenne a részletes kivizsgálás hormonszintvizsg.együtt!!Egy életre tönkrebassza a szervezetet ha nem megfelelő hormontartalmút kap! Nem vagyunk egyformák,mindenkinek más a megfelelő.
2008. ápr. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem küldött el vérvételre,de mégcsak meg se vizsgált.Azt mondta majd 3hónap múlva amikor visszamegyek.Az lenne a kérdésem hogy szerintetek elmenjek más dokihoz vagy legalább háziorvoshoz beutalóért vérvételre,vagy 3hónap alatt nagy kárt nem tud bennem tenni,meg ha valami gikszer van szervezetem úgyis jelzi...
2009. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem elküldött és mondta, hogy lehetőleg még mielőtt elkezdem szedni addig menjek el.


Utolsó válaszoló nem felelőtlen csak 3 hónap múlva megkérdezi, hogy milyen paanszaid vannak és lehet akkor küld el vérvételre.Megnézi lett-e vmi gond elmondod, ha van panaszod. Ha van vmi akkor más gyógyszert kapsz:)

2009. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem sem küldött el a doki vérvételre, csak kérdezett és megvizsgált. Szerencsére bejött a gyógyszer elsőre, amit felírt.
2009. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!