Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyiért veszitek a patentex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért veszitek a patentex kúpot a gyógyszertárban? Van ahol olcsóbb esetleg? (pl. Debrecenben)

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
csak előre szólok, h nem a legbiztonsagosabb.
2010. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, a kérdésedre nem tudok válaszolni, szóval előre is bocsánatot kérek, de muszáj elmondanom, hogy nem igazán biztonságos:S Remélem, valami mást is alkalmaztok mellette.
2010. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
megszakitással együtt kitűnő sztem.
2010. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
megszakitással se kitűnő. 1 év alatt, 100 nőből 20 esik igy teherbe. de ha nem gond a baba, akkor ok.. de ezt amugy én csak kiegészitő védekezésként alkalmaznám.
2010. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem a legbiztonságosabb ez a módszer, de engem az érdekel, hol lehet legolcsóbban megvenni.
2010. febr. 4. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy bírom mikor nem is a kérdésre válaszolnak egyesek. Elhiszem hogy csak jót akartok. De engem is érdekelne mennyibe kerül, s hol lehet olcsóbban venni? S tudjuk hogy nem a legjobb módszer, de most nem ez a lényeg.
2010. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a válaszom azért bizonyos értelemben kötődött a kérdéshez. amugy nem lenne gond1 baba??
2010. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* 1 baba.
2010. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van már egy gyermekem és egyelőre nem akarunk többet, de ha mégis terhes lennék, valószínűleg megtartanám. Kérlek, ha tudja valaki mennyi a kúp, írja meg! Nagyon érdekelne.
2010. febr. 5. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!