Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire könnyü teherbe esni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyü teherbe esni? Mivel még tapasztalatlan vagyok a témában ezért kérdezek.

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap megvolt a sex .... ,amikor még bennem volt és az óvszer is fent volt alulra nyúltam és nedvességet éreztem ,ez bizonyára az én tulajdonom volt,amikor végeztünk az óvszert én távolitottam el a szerelmem péniszéröl és éreztem benne a spermát,ez azt bizonyitotta ,hogy nem lyukadt ki,DE én mégis nagyon félek és teljesen magamba beszélem minden egyes közösülés után ,hogy lehet teherbe estem. de ugye ha van óvszer ez nem lehetséges? fogamzásgátlót nem szedek.Nagyon jól esne pár biztató szó,előre is nagyon szépen köszönöm nektek...

2014. dec. 28. 19:29
 1/7 ElnökÚr ***** válasza:
0%
Remélem minél hamarabb teherbe esel,mert a kormánynak is benne van a programjában hogy szaporodjon a nép.
2014. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

nem lehetsz

így ilyen parával kár szexelned

ha normális minőségű gumit és normálisan használjátok akkor nem lesz gind

2014. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de b@.s.z.n.i azt már tudsz, de olvasni 1 kis biológiát azt már persze nem.
2014. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

"Mennyire könnyü teherbe esni? "


Ha direkt akarod, akkor gyakran nagyon nehéz. Ha viszont nem, akkor csak egy péniszt kell meglobogtatni a bugyidtól 15cm-re.

2014. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha rendeltetésszerűen használjátok az óvszert, akkor nem lehet gond! :) Emlékszem, eleinte én is így voltam, nagyon paráztam, főleg hogy alapból rendszertelen volt a mensesem (más okból kifolyólag), de egy idő után elmúlt bennem ez a fajta félelem, egyébként lehet ez nem fog tetszeni és nem is tőlem származik, de nekem egyszer azt mondta valaki, hogy aki nemi életet él, az vállalja a kockázatát az esetleges terhességnek is, mert 100%-os fogamzásgátló módszer nincs (ez tényleg így van). Ezt nem azért mondom, hogy még jobban parázz, védekezzetek szépen és nem lesz gond, na és persze olyan partnered legyen, akibe teljes mértékben megbízol, mert ha mégis lenne valami (nem feltétlen gyerkőc, akármi), fontos, hogy melletted legyen! :)

Nekem ez a véleményem.

2014. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
irj privátot,ne fossál
2014. dec. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján nem lehetsz!
2014. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!