Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » No! Az itt válaszolóknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No! Az itt válaszolóknak hánynak lett babája hüvelykúp mellett (helyes használattal, nem kiegészítő védekezésként)?

Figyelt kérdés
Megszakítással,vagy anélkül használtátok?Mennyi ideje?
2010. febr. 3. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mikor szoptattam a lányom akkor használtam pharmatexet!Kb 4-5 hónap használat után estem teherbe mellette!Nem megszakítással voltunk együtt.

A sógornőm is mellette esett teherbe!Nekem akkor elment a babám, de neki már 2 éves a pharmatexes babája!

2010. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És a sógornődet nem tudod,hogy megszakítással volt e?


Igazából azért gyűjtöm a tapasztalatokat,mert családi okokból nem szedhetek még bogyót,az óvszerrel nagyon sokat próbálkoztunk,de a barátom semmit nem érez tőle,más óvszert nem tudunk kipróbálni,mert kisebb van neki,a többi lecsúszik róla...Tehát hüvelykúpozunk,de bennem folyamatosan van egy félsz,és már teljesen elment a kedvem a szextől.

2010. febr. 3. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ne is használd, csak megszakítással!!! A nőgyógyászom is ezt tanácsolta!!!!!!!!!!!!!!! Nem hiába hogy közszájon forog már a "Pharmatex bébi" kifejezés. Megszakítással viszont nekem bevált már másfél éve.
2010. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A sógornőmék sem megszakítással csinálták!Én most ezt használom!

[link]

Semmi probléma vele!Szerintem megtaláltam a számomra tökéletes fog.gátlót!

2010. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hú,remélem nincs baj,kb 2-3 hónapja védekezünk így,és kb 4-5 alkalommal ment el bennem,de én azelőtt és az után is tettem be kúpot,pont ezért...

És elmesélnéd nekem,hogy működik a nuvaring?

2010. febr. 3. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnek okóberben született meg a "Pharmatex babája".


A Nuvaring pontosan úgy működik, mint a tabletta, ugyan úgy hormonokkal akadályozza meg a peteérést, csak nem az emésztőrendszerben szívódik fel a hatóanyag, hanem a hüvely nyálkahártyáján.

2010. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha elment benned, akkor nem sokat ér a huvelykup. azzal meg mar nem segitesz, ha utana is raksz fol. :S
2010. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jó.Félek ebből most nagy gáz lesz.

Holnap veszek tesztet,holnap után megcsinálom.

A menzeszem késik majdnem egy hete,de alapból nagyon nem pontos.Itt-ott ilyen apró menzeszgörcseim vannak,szokásos hüvelyváladék,fáj a mellem és a menzesz előtti szokásos pattanásaim is kijöttek.Remélem nem.

Nagyon köszönöm a válaszokat.

2010. febr. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!