Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S.! 16 évesnek felírnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! 16 évesnek felírnak esemény utánit szülő jelenléte nélkül? Hány napig lehet bevenni és hova kell menni érte? Nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 12:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt jelen kell lennie a szülőnek és bele kell egyeznie, ha jól tudom. ;)
2015. jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
6%
Szopáááááááás.
2015. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
Na miaz csillagom? :D csak nem jó volt a buli?
2015. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a legtöbb orvos felírja 16 évesnek is, az aktust követő 72 órán belül be kell venni, de a hatása egyre csökken minél később veszed be.

Azt nem tudom pontosan hol írják fel, nőgyógyászaton biztos, de talán a háziorvos is megér egy próbát.


Végső megoldásként bemehetsz egy gyógyszertárba és megpróbálhatod vény nélkül kivenni, ha jó fej a gyógyszertáros akkor kiadja.

2015. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

ggwp jó volt a buli látom.


bemész sürgösségire felírják, a kutya nem kérdezi hány éves vagy. Tajkártya kell csak.

2015. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
AlgoPirinre be lehet venni?
2015. jan. 1. 12:24
 7/30 anonim ***** válasza:
72%

Boldog új évet neked, és a kicsinek!


Szép is a leányanyák élete, csupa móka és kacagás...

2015. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász írja fel, az aktus után 72 órán belül kell bevenni! Nem ke szülő hozzá! Siess!
2015. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%
nem ég le a pofádról a bőr?:D
2015. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Draga lesz ez neked :D,Gyulam tolts egy poharral egyem meg a szivedet.. Gyuszikam toltsed mar levagy szedalva vagy mi a penisz van veled,nehogy felig tolsd mar Gyulam egyem meg a tokodet há szomjas vagyok.
2015. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!