Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász ír esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász ír esemény utáni tablettát szülő nélkül ha még nem töltöttem be a 16ot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De azért ideírom, hogy mekkora egy idióta felelőtlen p*csa vagy.
2012. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen ír. Ezzel ne várj, menj el minél előbb, és csak tanács jobban járnál ha óvszert használnátok, nem tudom hogy barátod vagy csak egy éjszakás kaland volt de betegsége bárkinek lehet. De arra is ügyelni kell hogy ne szakadjon ki, vagy ha kiszakadt szintén nőgyógyász. És 14 éves kortól minden felnőtt klinikán, nőgyógyásznál kötelesek fogadni, csak vigyél magaddal TAJ kártyát meg személyit
2012. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!