Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valamelyik nap Pesten az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik nap Pesten az utcán osztogattak ilyen kis téglalap alakú valamit mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Köv. képpen néz ki. Kicsi téglalap alakú karton, amit ki lehet hajtani. Ha kihajtom a belsején egy nő ül wc-n, és oda van írva, hogy fogamzásgátlás egy hónapban 1x. A karton másik kihajtható oldalán van négy darab papír ( vagy olyasmi) csík,(azt hiszem oda van ragasztva) aminek olyan a felületük, mint a gyufásdoboz oldala, ahol a gyufát végig kell húzni.Vagy mint a smirgli. Azt hiszem ezeket a csíkokat ki is lehet venni, bár azt nem próbáltam. Na ez mi a cincér lehet?

Ha valaki szintén kapott ilyet, vagy tudja mi ez, légyszi segítsen ki a tudatlanságomból. Köszi


2008. aug. 18. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az o.b.-tamponhoz is ilyet adnaka dm-ben,szerintem a fogamzásgátló injekcióról szól.
2008. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló injekciót 3 havonta adják, szerintem nem az!
2008. aug. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is az injekcióra gondoltam, azt hittem azt havonta adják... de akkor nem az. Meg akkor mik lennének azok a smirglicsíkok?
2008. aug. 19. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az amit kaptál, az körömreszelő!!:) a reklámot rajta én sem értem, mármint, hogy mi lehet az
2008. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!