Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akik használtak Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik használtak Pharmatex huvelytablettat, azoknál jelentkeztek a lehetséges mellékhatások közül valamelyik?

Figyelt kérdés
Nálam sajnos igen, és a kérdés az lenne, hogy a huvelytabletta és a kup között van különbség? Mármint osszetevoiben? Ha a tablettanal jelentkezett mellékhatás, akkor a kupnal is fog?
2011. jún. 26. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekünk nem vált be egyik sem! ( a páromat is csípte és engem is zavart, mert alig tudtam mozdulni, mert kifolyt...) Amúgy mi a Patentex-et is próbáltuk de ugyan az....

Am az összetevők:

->Mit tartalmaz a Pharmatex 18,9 mg hüvelykúp

- A készítmény hatóanyaga a benzalkónium-klorid. 18,9 mg benzalkónium-klorid (37,8 mg benzalkónium-klorid 50%-os oldat formájában) hüvelykúponként.

- Egyéb összetevők: hidroxi-propil-cellulóz, szilárd zsír (Witepsol S51).

Milyen a Pharmatex 18,9 mg hüvelykúp külleme és mit tartalmaz a csomagolás

Küllem: hüvelykúp - 1,6 g tömegű fehér színű, szagtalan, torpedó alakú kúp.

Csomagolás: 2x5 db hüvelykúp PVC/LDPE szalagcsomagolásban, dobozban....

->Mit tartalmaz a Pharmatex hüvelytabletta

- A készítmény hatóanyaga a benzalkónium-klorid. 20 mg benzalkónium-klorid hüvelytablettánként.

- Egyéb összetevők: magnézium-sztearát, kolloid szilicium-dioxid, makrogol 6000, citromsav-monohidrát, nátrium-hidrogén-karbonát, mikrokristályos cellulóz, laktóz (363,0 mg).

Milyen a Pharmatex hüvelytabletta külleme és mit tartalmaz a csomagolás

Küllem: hüvelytabletta - fehér színű, korong alakú, domború felületű, középen 3 mm átmérőjű lyukkal ellátott tabletta.

Csomagolás: 12 db hüvelytabletta nedvességmegkötővel kombinált műanyagkupakkal lezárt műanyag tartályban, dobozban.


Az hogy neked melyik a megfelelő itt tudod: [link]


De én nem ajánlom... sztem nem megbízható.. ahogy szinte semmi sem.. én gyógyszert szedek...

Remélem segítettem! :)

2011. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah.. és ha volt mellékhatás a tablettánál, akk valószínű h a kúpnál is fog...
2011. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!:)

Nálunk is a csípés volt a baj!:S

Gyógyszert szedtem három évig, de sajnos már nem szedhetem!:(

Még nézelődök, hátha találok valamit!:)

2011. jún. 27. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták a patikában, h csak az alakjuk más, amugy mind a kettő ugyanolyan, de h a pharmatexet többen veszik, és igy én is azt vettem meg.. nekem tökéletesen bevált :)
2011. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!