Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap közösültem a barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap közösültem a barátnőmmel, gumi nélkül, első alkalom. Úgy gondolom, időben kivettem, és nem bele élveztem. Rajtam feküdt ugyan utána,2-3 percet, és gond lehet-e, ráadásul ugye, az előváladék, jelenthet -e bármi gondot a továbbiakra nézve? 16F

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 00:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
5: Azt nem te döntöd el, hanem a biológia, aranyom!
2015. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most ugy lehetne megirni, hogy 98% hogy nincs esely es 2%, hogy van.. de ez nem matek vizsgalap, hogy 60%-tol 4-es azt kesz... ennel ha becsuszik a 2 % akkor abbol terhesseg lesz. Tehat ha kis esely is van ra, nem szabad megkockaztatni, tehat ovszer, mert van ra esely.
2015. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy, mert a tapasztalatlan fiúk még azt se érzik, ha jön az előváladék. Felnőtt fejjel, felnőtt férfi ismeri a saját testét, és tudja mikor kell időben kivenni. Szerintem így elég nagy az esély rá, főleg ha peteérése is volt a lánynak.
2015. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
milyen 60% 4es? az még alig több a 2-nél...hova jársz te?
2015. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

legalább valaki nem gumival veszti el a szüzességét.


az nem is lett volna igazi szex, ha zoknit húztál volna a farkadra.

2015. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A barátnőd hol járt a ciklusában?
2015. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nos, olyan 1-2% az esély rá, hogy gond lesz. A rossz hír az, hogy ettől még gyerektartásra nem 1-2%-ot fognak levonni.
2015. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
csaj helyében egy tesztet csinálnék... lehet ebből gond is akár. avagy gyerek.
2015. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!