Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlók vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlók vannak még a yasminelle-n kívűl amelyiknek még ilyen kevés a hormontartalma?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tabiról váltottam hüvelygyűrűre, Nuvaring a neve, először óckodtam tőle, de beválaltam hogy kipróbálom és nagyon bejön. És ettől nem hízok, a tabiktól meg híztam. És az is jó benne hogy nem kell naponta bevennem gyógyszert hanem ezt a gyűrűt felhelyezem és 3 hét múlva kiveszem, és aktus közben se a Páromat se engem nem zavar. Nem lehet érezni. 22/L
2010. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mercilon, yaz.
2010. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Novynette, Lindynette, Belara, Mercilon...stb

de amit a tinilányoknak kiírnak az általában mind kis hormontartalmú, de hidd el ha neked a Yasminellet, írta ki a doki az azért van, mert neked az való.

2010. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én cypromixet szedek, ezt szokták elsősorban fiatal lányoknak felirni mert alacsony a hormontartalma és tb-s gyógyszer, vagyis pénzileg támogatott ezért sokkal olcsóbb a többinél, 2000-3000 között van az ára.Nem ismerek olyat aki hízott volna tőle.
2010. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Yadine direkt tiniknek van, tehát alacsony hormontartalmú.
2010. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Cypromix magas hormontartalmú gyógyszer! Fél évig szedtem, tovább nem bírtam. Terhességi tüneteim voltak és görcsöltem tőle. Most Nuvaring gyűrűt írt fel a doki.
2010. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!