Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha felgyűrődik az óvszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felgyűrődik az óvszer a szerszámomon akkor kitud szakadni szex közben? Miet vegyek ami nem gyűrődik fel méretre jó lenne mind csak felgyűrődik.

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképpen ki tud szakadni szex közben.
2010. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát azért 16-17cm es szerszámmal, (nem anális) szeretkezés mellett azért igen nagy kihívás elszakítani egy óvszert sexxel... Max akkor ha csontszáraz a csaj

Pl én akármilyen nedves is kicsi Durex Play síkosítót mindig kenek rá, mert úgy sokkal jobb.

Használj síkosítót sztem megoldja a problémát

22F

2010. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
van a masculan anatómiailag formált vagy mijen zöld dobozban van az jó lehet nem fog felgyűrődni?
2010. febr. 5. 14:35
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
A masculan szar, olyat ne vegyél. Nem érdemes spórolni a gumival.
2010. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Jaja, azon ne spórolj! Durex rulz.
2010. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
hát nem tudom.. nekem nem jön be a durex.. jobb' szeretem a lifestyle-t.. gyorsabban "felvehető" .. és más pozitív tulajdonsága is van.. de kinek mi fexik :D
2010. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
hat, amikor még nem tartott sokaig 1 menet, akkor jo volt szinte barmilyen ovszer. de mostmar tovabb tart, és altalaban felgyűrődik, lecsuszik, stb. miért nem szed a baratnod tablettat? amugy meg, ha nem akartok ezen parazni, akkor gumi + pharmatex.
2010. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
15:46 Ne legyen már mindig az első gondolat az, hogy a nő szedjen tablettát! Nem kell győzködni senkit, hogy hormonokkal szétba***a a szervezetét!
2010. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha felcsúszik, akkor a lányban maradhat...Ráncosodnia nem szabad, mert akkor nem a te méreted vagy épp összébb mentél. Akkor meg levegő megy alá és ki is szakadhat.
2010. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A masculan az kisebb átmérőre jó. Ennél nagyobb vmivel a lifestyles, a legnagyobb meg a durex. Amúgy nekem spec a masculannal soha nem volt baj, ellenben a durex 2x kiszakadt, a lifestyles meg többször lecsúszott és bennem maradt.
2010. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!