Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltam nőgyógyásznál és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam nőgyógyásznál és a Mirabella75mcg/20mcg-t írta fel. Tapasztalatok? Ez az első tabim (nem szedtem még fogamzásgátlót)

Figyelt kérdés
Jó és rossz vélemények is érdekelnek meg alapdolgok erről a fogamzásgátlóról.Köszönöm a válaszaitokat előre is:)

2015. jan. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezzel a tabival kezdtem el fogamzásgátlót szedni, nagyjából 2 hónapja. Alapvetően jó tapasztalatom van vele, de időnként kijönnek rajtam a mellékhatások. Arra figyelj, hogy elvileg jobb várni vele egy darabig, legalább 2 hetet vagy az első levélig, és csak utána nyújt teljes védettséget... nekem azt mondták.

2015. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki aki szedte vagy szedi?
2015. jan. 11. 15:06
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekem sajnos nem vált be. Három hét után a legtöbb mellékhatás előjött, hányinger, depressziós hangulat, erős hasi fájdalmak, másfél hétig tartó migrén (aminek köszönhetően alig bírtam gondolkozni, nem egy vizsgám rá is ment), ráadásul korábban sosem voltak ilyen panaszaim. Sokaknak viszont bevált, ahogy itt olvasgattam a korábbi kérdéseket, de legtöbben azt mondják, hogy a mellékhatások csak az első hónapban jöttek ki. Nekem sajnos nem, de kívánom, hogy neked működjön. :)
2015. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi vàlaszokat szîvesen vàrom a többi vàlaszokat:)

Köszönöm':)

2015. jan. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!