Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mukodik az abortusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mukodik az abortusz tabletta?

Figyelt kérdés
Oke most nem kerek rosszindulatu kommenteket tudom hogy sokan elitelik a vetelest de ez nalam nem kerdes ... Meg nemtudom hogy terhes vagyok e de mar 4 napja kesik (sose szokott kesni) az erdekelne hogy ugye mad magyarorszagra is bejott az abortusz tabletta ... Hogyan zajlik ? Feliratom a nogyogyaszommal es megveszem aztan itthon beveszem es kesz ?gondolom nagy gorcseim lesznek meg ilyenek de nembaj ...kerlek aki tud valami pontos infot roluk az irjon
2015. jan. 7. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Majd a korházban veheted be szigoru ellenorzes mellett.egyebkent......


Majd a kis alien a hasadon atragva magat tavozik testedbol.

2015. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvos,aki felírja el fogja mondani.
2015. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem legális még ...
2015. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
Úgy tudom, nem alkalmazható még .
2015. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
2015. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem engeélyezett a tabletta. Egy ideig egy darab magánklinikán, külön engedéllyel használták, de most már nem elérhető.

Ha terhes vagy, és nem akarod megtartani, akkor vagy műtétre mész, vagy pedig elmész Ausztriába egy magánklinikára, és tabizol ott, röpke 150 ezer forintnak megfelelő összegért.

2015. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mafuyu válasza:
Szerintem egyébként se azt válaszd, egy barátnőm elvetélt (akarták a babát), én ott voltam vele a kórházban, és azt a kínt, amit átélt az ellenségemnek sem kívánnám! Az abortusz tabletta ugyanezt a folyamatot indítja meg, szóval nem "kíméletesebb" vagy kevésbé fájdalmasabb. Ha mindenképp ez mellett döntesz, inkább a műtét (habár tényleg fogalmam sincs itthon legális-e egyáltalán a tabletta). A műtét alatt legalább altatnak, abortusz tabletta/ vetélés közben nem kapsz fájdalom csillapítót.
2015. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!