Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok sztetek? Ugye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok sztetek? Ugye ezek nem a terhesség jelei? Mert ha ideges vagyok hajlamos vagyok magamnak bemagyarázni.

Figyelt kérdés

lefeküdtem 2hete a barátommal(előtte még szűzvoltam)minden rendben volt..védekeztünk..én nemnéztem a gumit a végén de a barátom megnézte és aztmondta nemszakadt ki..:)

szóval nemszakadt ki meg minden rendben volt(végig védekeztünk)szóval most az van h ma kellett volna megjönnie és eddig mindíg vagy napra pontosan megjött vagy előtte pár nappal..késni eddig nemkésett soha szóval most bepánikoltam:S

mert ha terhes lennék már csak az abortusz segíthetne:S:S

ti mitgondoltok?megfog jönni?tudom h hülye kérdés mert nemtudhatjátok de vmi tanáccsal esetleg segítsetek légyszi nagyon parázok:S:S

köszönöm előre is a válaszokat:)


2010. febr. 5. 20:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a stressztől késik! Gondolom izgultál eddig is, hogy vajon tényleg nem szakadt-e ki a gumi, vagy egyebek miatt.. :) Szóval nyugi! Nem hiszem, hogy terhes vagy :)

Ha pedig nagyon nem bízol az óvszerben, akkor lehet érdemes lenne tablettát feliratnod. Ha mégse jönne meg pár napon belül, akkor pedig marad a nőgyógyász.. :/

2010. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%
van olyan téme hogy gyerek nevelés, válalás. Azon belül van olyan hogy teherbe esés.
2010. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
hát igen amióta lefeküdtünk azóta minden nap ezen parázok h nehogy késsen mert beleőrülnék..erre tessék naná h késik:S:S
2010. febr. 5. 20:45
 4/34 anonim ***** válasza:
24%
9 hónap múlva úgyis kiderül majd...whehehehee :D
2010. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
nincs gond, csak az idegesség teszi 2hét késés is belefér még
2010. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%

Az óvszer azért nem szakad ki olyan könnyen, nyugi! Akkor szakad ki, ha körömmel, gyűrűvel rosszul érsz hozzá, vagy ha nem fogod össze felhúzáskor a végét, hogy legyen hely a spermának. Ha úgy használjátok, ahogy kell, véd az, nyugodj meg! Én tudom, mert én is sok éve csak ezzel védekezhetek.

Ha mégis tablettát íratsz (szerintem ne, fiatal lehetsz!), végeztess előtte APC rezisztencia vérvizsgálatot (ezzel állapítják meg h van-e öröklött trombózishajlamod, ugyanis ha az van, a tabletta kihozza!), kamuzd azt, h volt trombózis a családban, akkor elküldenek rá. Ne kapj tizenévesen a tablettától trombózist, mint én :S Nem ijesztgetni akarlak, csak sajnos általában ezt senki nem mondja el a lányoknak, úgy vannak vele, 10 ezerből 1 kap, nem nézünk meg előtte mindenkit, sokba kerülne. Na de annak az egynek rohadtul nem mindegy.

2010. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm -.-"

még nemakarok gyereket tönkretenné az egész életemet még tanulni akarok diplomát szerezni megalapozni az életemet és majd utána..

2010. febr. 5. 20:48
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rég volt már amikor elveszítettem a szüzességemet, de lelkileg azért megviselt. Nem volt rossz az élmény, de előtte is féltem, és utána meg attól hogy terhes lettem. A pszichéd most háborog! Nyugodjál meg légyszíves és meglásd minden rendben lesz. Szokott késni, én már nem a te korosztályod vagyok, de egy évben 5-6 nap csúszás az mindig megvan.
2010. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm:)

csak nagyon nehezen megy tiszta ideg vagyok h késik:S:S

2010. febr. 5. 20:52
 10/34 anonim ***** válasza:

Először is ne stresszeld magad, mert attól is késhet!

Amikor én vesztettem el a szüzességem, a menzeszem nekem is egy hetet késett, de ez természetes:) ne idegeskedj!

2010. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!