Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pettinghez elég védekezésképpe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettinghez elég védekezésképpen Pharmatex gélt vagy hüvelytablettát használni? És hány éves kortól ajánlott ilyen termékeket használni?

Figyelt kérdés
Maga az aktus semmiképpen nem történne meg óvszer nélkül, ha arra kerülne a sor, de azért szeretnék valahogy petting közben is védekezni, már csak azért is, mert így legalább nem azon agyalok a következő menstruációig, hogy nehogy terhes legyek. Előre is köszönöm a válaszokat
2010. febr. 5. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy ilyet kérdezek,de a pettingnél miért védekeztek?

Én petting során soha nem védekeztem és nem estem teherbe.

2010. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
miért akarsz pettingnél védekezni? vagy a szádba fog elmenni a srác utána kiköpöd a kezedbe és feldugod?
2010. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezeket messziről kerülöm! Nem bízok ilyen szarokban. Fogamzásgátló tabit szedek, amíg nem leszek annyira idős, hogy gumi mellett becsúszott babám legyen. -.-
2010. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

neharagudj már de pettingnél minek védekezni..:)

petting=simogatás,csókolózás,ujjazás,egymás testének megismerése stb..ehez minek védekezni..:)

sztem nézz kicsit utána a dolgoknak:D

de az 1jó pont ha a biztonságra törekszel;)

:D:D

2010. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez a sok védekezést ellenrő válasz. A petting nem csak a fent felsoroltakat jelent, hanem mindent, ami nem tartozik a konkrét közösülés kategóriájába. Namármost én petting közben szeretem barátnőm közelségét élvezni, amit azt jelenti, hogy sokszor erősen összeölelkezve csókolózunk és néha elkerülhetetlen, hogy a nemi szerveink ne érjenek össze. Így én óvszert használok, ráadásul még izgató is, ha ilyen formában a véletlen műveként pl egymáson elsimulnak a nemi szerveink. ;>
2010. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából ez az én hülyeségem. Kicsit túlparázom a terhesség-témát, és úgy vagyok vele, hogy inkább védekezek ilyenkor is nehogy valami baj legyen...
2010. febr. 5. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező! Nem a Te hülyeséged, barátnőm is szeret elővigyázatos lenni, amit teljesen megértek. :)


17/F, előző válaszoló :)

2010. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és miért lenne hülyeség? velünk előfordult, h belefeledkeztünk, és amikor elélvezett, elég közel volt a hüvelyemhez. rajtam is volt bugyi, rajta is volt boxer, de a para mindig ott van. mi ovszert hasznaltunk.
2010. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!