Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » NAGYON FONTOS H VÁLASZT KAPJAK!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON FONTOS H VÁLASZT KAPJAK!?

Figyelt kérdés
pár napja szeretkeztünk a barátnőmmel és nem használtunk gumit, nem benne mentem el de ettől függetlenül a barátnőm lehet terhes?
2010. febr. 7. 01:20
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Lehet hogy én nem értem teljesen, de nekem úgy jön le, hogy ha gumi nélkül csináltátok akkor alapból van esély rá h a csaj terhes legyen. Ha előre elterveztétek h védekezés nélkül szexeltek, akkor igazából nem lehetsz meglepődve ha a csaj terhes lesz.. (FELELŐSSÉGTELJES VISELKEDÉS;D)
2010. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
igen lehet terhes. gondolkozni kellett volna...
2010. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
jó, igazatok van, előre kellet volna gondolkozni, köszi a válaszokat!
2010. febr. 7. 12:18
 14/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel köztudott, hogy az előnedved is tartalmazhat megtermékenyítésre képes spermiumot, a barátnőd lehet terhes. Egy évben tesztelték, hogy 100 nő közül, hány esik teherbe ettől a megszakításos módszertől. És 35 esett teherbe... Lehet itt mondani, hogy a barátnőd a másik 65-be esik. És ha most pont nem?! Nem szabad így játszani a tűzzel, mert az ördög sosem alszik.


Mindig védekezni KELL!

2010. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
nagyon köszi,majd csinálunk tesztet a biztons ág kedvéért
2010. febr. 7. 13:30
 16/27 anonim ***** válasza:
Barátnőd menjen dokihoz, és irasson tablettát. A menszesz első napjától védettséget ad, és nem kell gumit használni mellette. Csináljatok tesztet, ha nem jön meg, utána irány a doki a biztonság kedvéért.
2010. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
és ha még is baj van s elmegynk dokihoz az abortuszon kívűl más megszakítási lehetőség nincs? és ha csak az abortusz az egyetlen lehtőség akkor az mijen testi és lelki károkat okozhat?
2010. febr. 7. 14:57
 18/27 anonim ***** válasza:
Lehet terhes, csináljatok tesztet.
2010. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Az abortusz után meddő is lehet (azaz többé nem lehet gyereke), de ha nem, a lelki része ("meggyilkoltál egy gyereket") még rosszabb. Ráadásul a kórházakban meg is hurcolják az abortuszosokat.

Ha tényleg terhes (csináljatok tesztet, ha nem jön meg neki), ezen kívül csak az a lehetőség van, hogy megszüli. Ha megszüli, választhat, hogy megtartja vagy örökbe adja, de ez utóbbi is súlyos lelki következményekkel járhat.

Valószínűleg nagyon fiatalok vagytok, ezért egy gyerek nagy teher lenne, de ha velem történt volna meg (lány vagyok), akkor megtartottam volna, és a szüleimmel felneveltük volna, ha az apa nem akarja, akkor is.


Remélem, megússzátok, legközelebb jobban vigyázzatok. Tabletta kéne...

2010. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Létezik ún. esemény után tabletta, de azt doki adja, és csak az eset után maximum 72 órával hat (de lehet, hogy 48, nem vagyok benne biztos). Azonnal el kellett volna mennetek dokihoz.
2010. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!