Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit irjak egy csajnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Mit irjak egy csajnak a társkeresőn hogy választ is kapjak?

Figyelt kérdés
Ugy értem én mindig azt irom hogy ,,,,,szia szeretnélek megismerni ha szimpi vagyok irj vissza ,,,,tudom nem valami jo de nincs valami nagy csajozos beszédem .Adnátok tippeket mit irhatnék még???
2011. aug. 20. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Megdugnálak. Erre mindenki válaszol.
2011. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én két órával ezelőtt elkezdtem beszélgetni egy vadidegen csajjal fb-on, (élőben is megvan a magam szövege tehát nem szoktam fb-on ismerkedni de ez a lány már régóta tetszik csak eddig még nem volt alkalom.) Nemsokára naplementét fogok vele nézni... Bemásolom mit írtam neki először: Szia! Nem szoktam FB-on ismerkedni, de veled szívesen kivételt tennék. Bejelöllek ismerősnek és reménykedem hogy visszajelölsz. További szép napot! Ennyit...nem kell túlspilázni.....
2011. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Például ezt: 30 centis,ha érdekel írj!
2011. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Argint Stork: jó szöveg, de fb-n kicsit erőltetett az ismerkedés (szerintem).
2011. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ott ismerkedni, de most így jött össze :D
2011. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha külsőleg kép alapján bejössz neki, akkor tuti, hogy vissza fog írni. :) Ha nem, akkor nem. Magamból indultam ki most.


19L

2011. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szia. szép a cipőd (vagy bármi ami a képén látható). DUGUNK? =)
2011. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Argint Stork:

és mennyi idős vagy, ha szabad kérdeznem?

2011. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik h mit írsz, hanem h jól nézel-e ki a képeden. Tapasztalat, nekem kizárólag akkor írtak, amikor netről felraktam egy jó pasi képét, a saját képeimmel válaszra se méltatott senki.
2011. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
24 éves
2011. aug. 20. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!