Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » NOvynette! Sajnos ma este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NOvynette! Sajnos ma este este 8 körül vettem be a tabit, viszont éjfélre egy kicsit sokat ittam és kijött egy kis cucc. Ilyenkor mi a teendő? Most vegyem be a következő tabit 12 óra múlva? Vagy csak folytassam ugyanúgy? HELP!

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 04:04
 1/3 anonim ***** válasza:

pasi vagyok.

hááát elég nehéz kérdés,szerintem folytasd normálisan.

'mer ugye mi van ha mégsem jött ki 'val szeg nem jött ki

olvasd el a tájékoztatót mit ír ha pl el felejtetted bevenni(merugye sokatittam és kijött lehet nincs így feltüntetve)

2010. febr. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem 8-tol 12ig volt ideje felszivodni...nah meg en hogy be voltam xarva....en este 9kor veszem be es szilveszterkor feltem hogy tul sokat fogok inni es tudod......hat az egyetlen voltam aki jozan,nem mertem inni csak h ne hanyjak...:))))de en ugy velem,hogy ha megse szivodott fel es kihanytad akkor folytasd ugy a szedeset mint eddig....
2010. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is szívódott fel, és nem veszel be másikat, akkor sem akkora a gond. Az tény, hogy csökken a biztonság, de max aznap nem szexeltek. Másnap rendes időben vedd be, ahogy szoktad.
2010. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!