Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barna folyásnál is el lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyásnál is el lehet kezdeni a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

2-3 hónap késés után most jelentkezik először a "menstruációm".

Várom már, hogy végre elkezdhessem szedni a tablettát, de nem tudom, hogy barna folyásnál is megengedett e.

Egyszer azt mondta a nőgyógyászom, hogy a barna folyás is vért jelent. Ez igaz is, csak így azért nem vagyok biztos a dologban.

Még ma kellene bevennem..


(Ha valaki kérdezné, terhes nem vagyok.)


2015. jan. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan beveheted, és a nőgyógyászod mondata is ezt támasztja alá.


(Egyébként a kérdésed alapján úgy tűnik, a rendszertelen menstruáció miatt kezded szedni, ennek ellenére azért megjegyzem, ha esetleg elsődleges védekezési eszközként is használni tervezed, akkor mindenképpen várjátok ki az első hónapot az óvszer elhagyásáig, mert ebből a szempontból problémás lehet a barnázásnál elkezdeni a tablettát, nem biztos, hogy azonnal védettséget nyújt.)

2015. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barna folyásnál széntablettát kell szedni...
2015. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsődlegesen védekezés szempontjából íratattam fel. De igen, jó lenne, ha beállna végre a normális menstruáció.

Nem tudom mit csináljak. Minden tünet megvan. Alhasi szurkálások, mellfeszülés..csak éppen nem tiszta vér folyik. Jó mondjuk, ha rendesen jön meg, akkor jobban szoktam görcsölni.

2015. jan. 16. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,nyugodtan :) ez már a menzid első napja
2015. jan. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!