Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettával kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettával kapcsolatba segítene valaki?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy ma jott meg a bajom es ma kéne bevennem az elso tablettat, 1 hete irattam fel és a baj elso napjan kell ugy mondta a doki. na ma megjott es az a helyzet hogy beteg vagyok, lázas és kohogok. bevettem a tablettat is. lehet ebbol baj?

2015. jan. 14. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló nem olyan gyógyszer, amivel együtt nem lehet màst szedni,nem lehet rá alkoholt inni stb.

Szòval semmi bajod nem lesz

2015. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beveheted. Gondolom még nincs jelentősége, hiszen kb. egy hónap mire megbízhatóan hat a tabletta, de később arra kell figyelned, hogy amelyik hónapban antibiotikumot szedsz, akkor lecsökken a hatása. Egyesek szerint csak akkor igaz, mialatt szeded a tablettát. De ha nem akarsz babát, akkor inkább tartsd be azt a hónapot.
2015. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
beveheted most és este meg lázcsillapítót nyugodtan
2015. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!