Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Este 8kor vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Este 8kor vettem be a fogamzásGátlót. Viszont éjfélkor, hánytam egy kicsit az alkoholtól. Addigra már felszívódott a tabi?

Figyelt kérdés
novynettet szedek.
2010. febr. 7. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
mint minden gyógyszer kb fél óra alatt felszívódik. addigra már réges rég felszívódott.
2010. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én yadine-t szedek, az elvileg 4 óra alatt szívódik fel teljesen, novynett esetében nem tudom, de sztem felszívódott már addigra nálad is.
2010. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Egy értelmes nő eleve nem iszik egy pohárnál többet, főleg nem annyit, hogy hányjon...

Amúgy a gyógyszer felszívódik...

2010. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
ha meg nem, hát megérdemled
2010. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyenkor nem biztonságos a fogamzásgátlás. Egy ideig gumit kell használni, a használati utasításban le van írva, hány napig. Általában 7 napig, de attól is függ, hogy hányadik tablettáról van szó.
2010. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mégcsak másfél hete kezdtem el, szóval alapból védekezünk még máshogy is. de ha tovább szedem normálisan még egy hétig legalább akkor utána már biztonságos nem?
2010. febr. 7. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nyugi, ne hallgass arra aki ijesztgetni akar. Nem lesz semmi bajod. Főleg hogy mellette máshogy is megoldottátok a védekezést. Igen speciális tabit szedek, magándokim írta fel. A családomra jellemző (nem röhögni!!nem vicces) hogy "ránéznek és már teherbe esik" szindróma. Sajnos elég szenilis is vagyok, és telt el úgy 3 nap hogy nem szedtem be egyáltalán, vagy pár nap csúszással. Nem lett semmibaj hála égnek. 1 nap csúszás amúgy is simán belefér, általában receptek szerint is, bár nálad addigra simán felszívódhatott. Legközelebb figyelj oda rá,ne iszogatás előtt vedd be félórával ennyi. :)
2010. febr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!