Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinaljak? Verzek december...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Verzek december 30. a ota.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 eves vagyok. December 30.a ota folyamatosan verzek es mar nagyon ketsegbe vagyok esve. Szedek fogamzasgatlot. Januar elejen Deciorarol valtottam Qlairara. December ota nincs olyan nap h ne lenne ver a betetemen. Altalaban szeklet urites utan indul meg jobban a verzes. A rendes menzeszem nagyon darabos volt es eros . Mas tunetem nincs. Mit csinaljak? Hasam nem faj. Legyszi segitsetek. Nagyon aggodom . Ja es meg annyi h egy honnappal ezelott nagyon viszkettem ott es gyulladt volt ott,de vettem be egy gyogyszert ami gombas fertozesre van es az elmult. Lehet osszefugges a verzes es akozott?

2015. jan. 18. 09:43
 1/2 anonim válasza:
Mindenképp menj el dokihoz
2015. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menny el doktorhoz, lehet h vmi fertozes... jobb kesobb mint amikor mar nem lehet segiteni.
2015. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!