Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utoljara a manstruaciom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utoljara a manstruaciom december 1 volt. Es azota semmi nem jott meg:S felek hogy terhes leszek. Januar 1 fekudtem le utoljar a baratommal. Mit csinaljak? Nagyon felek:S nem akarok terhes lenni:S

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Jaj dehogy leszel terhes!

Nagy valószínűséggel már RÉGEN AZ VAGY! Gratulálok! :-)

2010. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet...

Menj el orvoshoz...

2010. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. válaszoló!

Jó vicc volt, tetszett! :)

2010. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,más okai is lehetnek,hogy nem jött meg.Ha védekeztetek minimális az esély a terhességre.De vegyél tesztet és mihamarabb irány a doki.
2010. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na én ezért kezdtm el szedni fog. gátlót, igy nem parálok iylentől :D
2010. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha védekeztetek, akkor nem biztos, h terhes vagy. ha nem, akkor meg lehet. h védekeztetek?
2010. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1000 forint egy gyorsteszt, és magadnak is megspórolsz egy csomó idegességet. Ahelyett hogy a szobádban görcsölsz, hogy mivanhamégisúristensegííccs egyszerűbb venni egyet. Irány a dm.
2010. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de en szegyenkezek venni az nem ciki:S...a pasimnak megmondtam hogy meg nem jott meg es o azt mondta hogy nefej megfog jonni merto nem csinalhat nekem gyereket mert gyenge a spermaja vagy mi....lehet olyan hm????

16 vok nekem eladnak tesztet????

2010. jan. 7. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Hali ez a kérdező véletlen nem hapsi? A helyesírása legalábbis olyan... A fiam szerint:" A neten minden jó nő hapsi"


De ha nem vagy hapsi akkor figyelj!

Az első comment nem vicc! Már valóban nyakig benne vagy a bajban - igen kérem 16 évesen ez baj!

Úgyhogy irány a nődoki! Ez nem ciki ez szükséges és nem ciki tesztet venni a gyógyszertárban és gond nélkül adnak és még azt is elmagyarázzák hogyan használd! És nem ciki a védőnőhöz - iskolaorvoshoz fordulni, még gyerek vagy, megteheted, normális helyen még tesztet is kapni fogsz, de nem akkor is segít.


És végül egy link:


[link]

2010. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi az, h gyenge a spermája?? van ilyen, de ez a pasi csak hiteget, meg nyugtatja magát, h nem lehetsz terhes. h is védekeztetek?? szóval sehogy.. kikapta, mielőtt elment?? lol, az nem védekezés. kiscica, lehet h már terhes is vagy.. ezért nem kellene 16 évesen szexelni, semmit se tudsz a szexrol.
2010. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!