Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok? Terhesseg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Terhesseg, esetleg betegseg?

Figyelt kérdés

A barátom megujjazott, de nemtudom, hogy került-e előnedv az ujjára. Rá pár nappal alhasi fájdalmat éreztem /valószínűleg felfázás/

Szűz vagyok.

A menstruációm kb. 3 napig tartott NAGYON kevés barnázás, vérzés, amibe a nagy izgalom /sosem voltam még ennyire stresszes./ is bezavarhatott. Rá kb. 2 hétre csináltunk egy tesztet, ami negatív lett.

Most 2 hete hányingerem van és gyakran fájt a fejem is, szédültem (már nem.), de közben egy csomó ismerősöm is, vírus miatt. (Közben me is fáztam.)

Most a peteérésem körül vagyok, enyhe alhasi fájdalom szerűt érzek.

A jobb mellem is fájdogál, és a derekam is illetve folyamatos a gyomorfájás.

Összegezve tehát furcsa tünetek, negatív teszt, és elméletileg "lehetetlen a baj"

Szerintetek? Köszönöm szépen a válaszokat!

-Egy ijedt kérdező



2015. jan. 23. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Stressz + Hipochondria.

De azért egy kérdés, hogy került volna rá előváladék?

2015. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

stressz,felfázás


hüvelygyulladás,ciszta

2015. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elő válladék úgy kerülhetett, hogy hozzáért magához.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:-)?

2015. jan. 24. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!