Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennének/gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennének/gondoltok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyok a barátnőmmel.Pár napja kiderült,hogy terhes.Örülnék neki...csakhogy a gyerek nem az enyém. Amikor megfogant én nem voltam az országban. Ezt neki is megmondtam és akkor sírva bevallotta,hogy megcsalt. A gyerek apja nem akarja a gyereket. A barátnőm nem akarja elvetetni a gyereket. Szerintetek szakítsak vagy maradjak vele. Egyedül nem tudná felnevelni a picit, az igazi apa meg nem akár róla tudomást venni. Támogassam őt? Vagy mit tegyek ?

2013. febr. 15. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha csak sajnálatból maradnál vele, akkor ne maradj!

Amúgy meg gyerek ide vagy oda megcsalt ember!

És jól ráb*szott!


Az apuka meg ha nem mond le a gyerekről akkor fizetheti szépen a tartásdíjat.


Saját magának főzte ezt ki, igya is meg.

Persze h sír mert egyedül maradna, és reméli h megsajnálod és nem hagyod el!


döntsd el mit akarsz.

2013. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott. Legalább tanul belőle egy életre.


22l

2013. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem a baba tehet róla, de ha szereted a barátnődet, márpedig ha évek óta együtt vagytok akkor szereted, ne engedd el, csak mert hibát követett el (hidd el ő bánja a legjobban) üljetek le beszéljétek meg és ha el tudod fogadni azt a pici babát a sajátodként akkor ne hagyd el! Lehet még saját gyereketek is!
2013. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, hogy képes vagy-e megbocsájtani először is egy megcsalást, másodszor képes lennél-e szeretni egy ebből származó babát, aki mindig erre emlékeztetne... Őszintén, szerintem én nem lennék képes erre. Ha te igen, akkor nagyon szerencsés nő a barátnőd, bármilyen undorító is számomra, amit tett.
2013. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szeretni tudnám a picit. Viszont 3-as válaszoló mit mondanék a többi gyereknek, vagy ennek a picinek? Miért nem ugyanaz az apjuk?
2013. febr. 15. 19:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha sajátodként neveled és a nevedre veszed, akkor nem kell tudniuk, hogy más az apuka. Majd felnőtt korában megtudja.
2013. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt fontold meg jó alaposan, ez egy terhes nő, 9 hosszú hónap, sok pénz, sok segítségedre szorul majd, aztán megszületik a gyerek még több idő még több pénz, és felelősség méghozzá marhanagy.


Én mondjuk nem tudnám ezt elfogadni, megcsalt és mástól van gyereke, én elhagynám.

2013. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen jogos amit mondasz, de nem biztos hogy olyan más lenne, hisz az anyjuk egy és nekem van olyan ismerősöm hogy a mai napig nem tudja hogy más az apja, mert nem volt megkülönböztetve, a nevére vette sajátjaként szereti az apja.


3. válaszoló vagyok


De, dönts saját meglátásod szerint...de úgy hogy később se bánd meg

2013. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6-os,8-as válaszoló hófehér bőröm van, a fószernek meg kreol bőre van
2013. febr. 15. 19:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű hogy neki is az lesz, ha az anyjának fehér bőre van
2013. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!