Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 napja kezdtem el fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 napja kezdtem el fogamzásgátló tablettát szedni, azóta folyamatosan barna folyásom van (néha kicsit élénkpiros). Ez mire utal? Normális mellékhatás?

Figyelt kérdés
Miután elkezdtetek gyógyszert szedni, nektek is volt ilyen tünetetek? Mikor múlt el?

2015. jan. 23. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Rezia nevűt szedek, annak a betegtájékoztatójára is rá volt írva mellékhatásként a barnázás, amit az első két hónapban kb. folyamatosan tapasztaltam. Oda volt írva az is, hogy rendszeres szedéssel elmúlik, így nem kerestem fel a nőgyógyászomat ez ügyben, mivel más bajom nem volt. Már két éve szedem, azóta semmi ilyesmi.


Ha neked nincs egyértelműen így leírva a papírra, akkor hívd fel a nőgyógyászt, és kérdezd meg, normális-e. :)

2015. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első hónapban minden nap volt egy pici vérzésem :/ De erre figyelmeztetett a nődoki is, hogyha 3. hónap múltán is ez van, akkor menjek vissza hozzá.
2015. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van akinek az első hónapban végig van folyása,vérzése... ha nem múlik el a 2. levél végéig,akkor fordulj orvoshoz


arra utal, hogy szedsz fog.gátlót és a hormonok miatt

2015. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! ha nem mulik el a masodik levelnel sem akkor visszamegyek orvoshoz :)
2015. jan. 25. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
és ilyenkor védve van az ember, vagy kell mellé kiegészítő védekezést alkalmazni?
2015. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha a menstruációd első napján vetted be az első tablettát, akkor már attól a naptól kezdve védve vagy :) legalábbis én így tudom..
2015. jan. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!