Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pattanasra tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanasra tabletta?

Figyelt kérdés
Eleg ha azt mondom a dokinak, hogy pattanasok miatt irjon fel fogamzasgatlo tabit vagy mondjam inkabb meg hogy vedekezes miatt?
2015. jan. 28. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ember, ő az orvosod, nyugodtan lehetsz vele őszinte...
2015. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy pattanásos?
2015. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha aknés vagy és nem simán pattanásos inkább a bőrgyógyászt kellene felkeresned nem a nőgyógyászt. Lehet annyi megoldaná a problémád, hogy nem a márkás arctisztítókat használod hanem gyógyszertárit, ami tizedannyiba is kerülhet akár. (az akné a durva gennyes pattanás, ami óriási is, fáj, nehezen gyógyul és általában hegesen)


Vagy étrend változtatás. Csak pattanásra hülyeség tablettát szedni, ráadásul nem is oldja meg. Tablettát szedek de ha nem takarítom rendesen az arcom (értsd sminkben fekszek le vagy kimarad az esti arctisztítás-tonik-hidratáló krém, helyette csak vízzel megmosom), akkor én is tele vagyok pattanásokkal. Vagy menszesz előtt is kijönnek, akkor különösen ha sok zsíros ételt ettem.

2015. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értem és szex miatt akarsz tablettát akkor igen azt mond meg neki..... Ha pattanásra íratsz fel nagy hormon tartalmút fog felírni ami annyira nem tesz jót neked....
2015. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
roacuttant és ne fogamzásgátlót írass fel
2015. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2015. jan. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!