Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves srác vagyok és már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves srác vagyok és már többször is szexeltem de a gumival mindig is bajom volt mert ugye előjáték után csúszik a kezem és alig tudom kibontani, meg ha sikerül is felhúzni akkor könnyen lelankadok pedig nagyon szeretem a szexet. Megoldás?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 07:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy amikor olyan lánnyal szexelek aki szed gyógyszert akkor egyáltalán nem izgulok és van amikor 2 óráig is bírom de az óvszer teljesen elveszi a kedvemet az egésztől, ideges leszek tőle. Nem minden lány szed gyógyszert és nem lenne valami más megoldás arra, hogy ha pl. egy éjszaka össze kerülök valakivel akkor ne kelljen gumit elő vennem? A "legyél gyors" dolog téma meg szerintem hülyeség, már az előváladék miatt is.
2015. jan. 29. 07:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, de én egyéjszakáshoz mindenképpen használnék a helyedben óvszert, még akkor is ha a lány gyógyszert szed. Simán összeszedhetsz valami nemi betegséget, erre nem gondoltál? Az más, ha komoly kapcsolatban vagy, akkor ott oké, hogy gumi nélkül, de más esetben kell a gumi..
2015. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Készítsd elő a gumit. Még száraz kézzel tépd be picit, hogy síkos kézzel gyorsan menjen. Vegyél extra vékonyt ha lankadozol benne, vagy szűkített fazont ami jobban ráfeszül és tart ha konyulsz, meg akkor ugye jobban kinyúlik és szintén elvékonyodik az anyag, neked meg jobb érzés lesz.
2015. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlás kérdése! Gyakorolj egyedül maszti közben gumival,majd pedig ha lesz egy komoly barátnőd,akkor vele is és ne add fel!

30F

2015. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mond meg a csajszink hogy húzza fel ő.
2015. máj. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
huzza rad a partnered akkor nem lesz gaz:)
2016. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyrészt gyakorlás kérdése,másrészt jó lenne,ha tisztában lennél a méreteddel és annak megfelelő óvszert vennél anyagban és méretben is. Rengeteg fajtát lehet kapni a boltokban, próbáld ki őket.
2016. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!