Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 2 hónapja, de nem merem neki engedni, hogy bennem élvezzen el. Mért nem engedem, hogy a barátom elmenjen bennem?

Figyelt kérdés
Félek,hogy így is teherbe eshetek:S...az agyamra megy az az 1% amiről mindenki ír:(
2008. aug. 21. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szögezzük le: nincs 100 %-os biztonságot nyújtó védelem. Mindegyikben van egy NAGYON MINIMÁLIS kockázat, de ez annyira kevés, hogy 10.000 nőből talán 1, maximum 2 járja meg... de létezik terhességi teszt, ha tényleg lenne baba és még nem késő 72 órás tabletta. Nem kell ezen görcsölnöd, elvégre még nem láttál itt olyan kérdést, hogy: 'Fogamzásgátló tablettát szedtem, de mégis teherbe estem.' Nyugi! Ne görcsölj ezen... szedd össze magad és az élvezetre koncentrálj. Elvégre meg van a védelem, nem lesz baba. :)
2008. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van az előttem szólónak....meg különben is a tényleges magömlés előtt is csöppen egy kicsi,szóval ennyi erővel attól is lehetsz terhes.És eddig nem lettél.Szóval nem hiszem ezen kéne görcsölnöd és a kapcsolatodnak is jót tenne ha nem kéne barátdonak erre mindig odafigyelnie.
2008. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2008. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Viszont ha ennyire félsz akkor te használjál fogamzásgátlót a barátod meg kotont.Ez így biztos...és így nyugodtan elmehet benned.
2008. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy használj mellette hüvelykúpot is. Na az már több mint 100%. Ha 99%-os védettséget ad a tabletta, a kúp meg mondjuk 98%-osat, akkor már semmi baj nem lehet.
2008. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondanék ha odafigyelsz olyan dolgokra, amik hatással lehetnek a fogamzásgátlókra, akkor semmi esélye. Szerintem az az 1%ezeknek szól. Gondolok itt pl.: elolvasva amit belinkelt vki, hogy egy lány 3éves szedés után terhes lett-nos, dohányzott...TILOS!!! nem véletlenül írják a tájékoztatóra is-trombózist is okozhat. Valamint ha kiürülne szervezetedből-ez a tabletta bevétele utáni 2órát jelenti kb-hasmenés, hányás miatt, akkor már nem véd még 99%osan sem. Valamint az antibiotikumok, ezt mindig meg kell kérdezni a dokitól vagy a gyógyszertárban, hogy nem ütik e egymást. Nekem egyszer majdnem felírtak olyat...még szerencse, hogy rákérdeztem:)

Szóval ha ezekre figyelsz, csak engedd el magad és élvezd az életet:D

2008. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:valamennyire megnyugtattatok a válaszaitokkal és majd ha éppen ott leszünk erre fogok gondolni,hogy az az 1% az azoknak szól akik helytelenül alkalmazzák a tablettát:D

Óvszerre nem szeretnék visszatérni..élvezni akarom..azért van a gyógyszer

2008. aug. 21. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!