Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiaknál elköttetés? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál elköttetés? Hogyan zajlik le ez a beavatkozás?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
erre biztosan fognak tudni a itt neked a 14 éves felelősségteljes tinik válaszolni. kérdezz egy orvost vagy a google a barátod. vaszektómia a neve.
2010. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem tini vagyok családom is van és azoktol kérdezem ezt akiknek már csináltak ilyet.
2010. febr. 9. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Férfiak számára: vazektomia

A férfi vazektomiának nevezett sterilizációja viszonylag egyszerű és biztonságos műtét, amely csupán néhány percig tart az orvosi rendelőben. Lényege a vasa deferentia (a herezacskó mindkét oldalán található, vékony csövecskék, amelyeken a spermium halad) szétvágása és elkötése. A m,űtét eredményeképpen a spermiumok nem kerülhetnek az ejakulált ondóba, hanem felszívódnak. Ez azt jelenti, hogy a férfi többé nem tud teherbe ejteni egy nőt. Más tekintetben viszont nincs változás: az erekció, az orgazmus és a magömlés ugyanúgy megtörténik, mint azelőtt. Vagyis a vazektomia nem érinti a férfi szexuális vágyát és teljesítményét; bár egyes sterilizált férfiak jobban élvezik a közösülést, mert már nem kell tartaniuk egy nem kívánt terhességtől.

Hatékonyság: a jelek szerint 100%-os.

2010. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez a téma engem is érdekelne,habár elég régi a kérdés,de a gyógyulás meddig tart,mert a férjemnél 4 hete volt a beavatkozás és komplikáciokkal jár.Mi is már negyvenesek vagyunk és van 2 gyerekünk.Mondjuk én nem ajánlom senkinek és én inkább betiltanám ezt az eljárást.
2011. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg csináltatta a férjem a beavatkozást és,hát elmondása szerint nem volt kellemes(de nem is számított másra),és a felépülés is elhúzódott.Még a ma inapig is megérzi szerintem az időjárás változást,mert néha beszúr neki.
2012. ápr. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!