Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal szeretkeztünk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szeretkeztünk és elszakadt az óvszer és belémjött de csak egy löketet azt is kihuzás közben én az utolsó napban voltam lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ugy volt h a gumi kiszakadt és a barátom már majdnem elment...eddig mindig gumiban bennem elélvezett aztan kivettük és vertük tovább..most elszakadt az eleje és a barátom ugy emlékszik hogy egy lökettel belémjött de nem tudjuk biztosan mert en nem éreztem semmit + utolsó napomban voltam meg felnyultam magamba és semmilyen sperma szag nem volt...szerintetek belémjött?
2015. febr. 1. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan nem tudja, hogy beléd ment-e vagy sem?!

Egyszerű a képlet, ha benned ment el akkor lehetsz, ha nem akkor nem.

2015. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor is terhes lehetsz, ha nem benned ment el, mivel az előváladékban vannak spermiumok
2015. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát persze, kiszakadt:)


Esemény utáni tabletta, sürgősen.

2015. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"eddig mindig gumiban bennem elélvezett aztan kivettük és vertük tovább.."

Furcsa szexuális kultúrátok van :D

2015. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem éreztem semmit h belém jött volna a gumi darabja par órája jött ki a vérzéssel...meg semmi szaga nem volt...multkor gumi nélkül csinaltuk akkor teljesen érződött a sperma szag bennem...most megint megtörtént de védekeztünk és szerintem nem jött belém
2015. febr. 1. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnos van pici esély
2015. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a barátod azert nem mondja hogy beléd ment vagy sem mert fél.. ha kiszakadt az előváladés az ondó minden beléd ment még azzal az egy lökettel is .. csinalj tesztet ha az negatív akkor doka vagy probalkozz ujra 2 het mulva
2015. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!