Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hete szexeltem egy pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete szexeltem egy pasival, nem védekeztünk, viszont nem élvezett belém. Reggelente hányni szoktam, lehetek terhes? Nem korai még a hányás?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2015. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi hányás az utolsó menstruációtól számított ötödik héten kezdődik. A menses kimaradása esetén a reggeli hányinger megjelenését sokan a terhesség egyértelmű jelének tekintik. A várandóssággal kapcsolatban általában reggeli hányingert szokás emlegetni, ugyanakkor sok kismama nem a reggeli órákban, hanem a nap más szakaszában érezheti a kellemetlenséget. Egyes statisztikák szerint csak a kismamák csupán 17-20 %-nál jelentkezik reggel, felkelés után, nagy többségnél inkább egyéb napszakokban figyelhető meg. A legkellemetlenebb tünetek a 8. és 12. terhességi hét között jelentkeznek, majd a 18-20. terhességi hétre megszűnnek. Előfordulhat, hogy a terhesség közepére sem szűnik meg a hányinger; körülbelül minden 20. kismamánál az egész várandósságuk alatt jelen lehet. A kórkép legsúlyosabb megnyilvánulása a vészes terhességi hányás, amely miatt a kora terhességben igen gyakran szükségessé válhat a kórházi ápolás. Elég nehéz meghatározni, hogy mikor nyilvánítjuk kórosnak, illetve vészes terhességi hányásnak a tüneteket. Általában a 9. terhességi hét előtt, legalább 5% testsúlycsökkenéssel, kiszáradással, elektrolitzavarokkal járó rendszeres hányást tekintjük kórosnak.
2015. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2015. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Reggelente hányni szoktam..."


Egy ilyen tünettel én személy szerint azonnal orvoshoz fordulnék nem a GYIK-re írogatnék!


És mióta? Az egy hét leforgása alatt minden reggel? Biztosan elrontottad a gyomrod, vagy beteg vagy és annak lehet ez a jele, és biztosan nem a terhességtől!

Az előváladéktól is lehetsz terhes.

Ha pedig védekezés nélkül szex-szeltek, akkor számoljatok később a lehetséges következményekkel is.

2015. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Egy pasival..szóval még nem is a barátod, de gumi nélkül csináltátok. Én ettől hánynék.
2015. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hányástól függetlenül lehetsz terhes.
2015. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az attol fugg, hogy mennyire volt idoben, ha egymas utan ketszer csinaltatok, akkor imadkozz, mert konnyen lehetsz....
2015. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!