Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha csíp a pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csíp a pharmatex hüvelykúp?

Figyelt kérdés

Ha csíp engem akkor az azt jelenti hogy ne használjam vagy ígyis használhatom??

Mit tegyek?

Miert csíp engem?? :/


2015. febr. 3. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
előtte meg kell mosni mert a hártya ami rajta van az csilit is tartalmaz
2015. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hacsak nem baj a terhesség, akkor ne pharmatexet használj. az annyira véd, mintha csak kihúzná a pasi, szóval kb semennyire.
2015. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.kommentelő....te sík hülye vagy!

Aki ennyire tájékozatlan ebben az esetben az inkább ne is kommenteljen.

2015. febr. 3. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hasznald, mert valoszinuleg nem birod valamelyik osszetevojet. En a tabletta formajuval jartam igy, rosszabb volt mint ha tuzzel egetnenek, viszont egy masik fajtaja nem okozott gondot.


De, igaza van az elottem szolonak. Par eve terhes lettem, nem akartam megtartani. A nodokim is es a csaladgondozos orvos(vagy ki), mindketten azt mondtak tobben lesznek terhesek emellett a fogamzasgatlo melett mint aki nem vedekezik egyaltalan. Ezt a szert akkor ajanljak, mikor a par meg kezdo es nem tudja rendesen hasznalni a gumit, vagy, ha gyogyszert szed a no, de betegseg, vagy feledekenyseg miatt nem veszi be a tabletat. Sajnos ez a szer csak a gyartonak hoz hasznot. Biztos nem hiszel nekem, de nyugodtan megkerdezheted a dokidat is. Gondolj bele, a gyogyszer habot kepez a mehszaj elott, mert nem tudod olyan melyen felnyomni, hogy teljesen befedje a mehed. A sperna nem tudom milyen sebessegel, de kilovel a parodbol, par sperma elpusztul kozben, amelyik erintkezik a szerrel, de a java tovabb szaguld, es ha peched van megtermekenyulsz. Ezt nem en talaltam ki, nekem is mondta egy orvos.

De a te dontesed, hogy kockaztass-e.

2015. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!