Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek vagy ne fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek vagy ne fogamzásgátlót 20 évesen szerintetek? Félek a mellékhatásoktól.

Figyelt kérdés

Az helyzet, hogy amiket mondanak pozitívumokat, az nekem mind megvan úgymond alapból is: alig van pattanásom, tökéletes a ciklusom, kevés a vérzésem (tampont se kell használnom) és soha semmim nem fáj. Félek, hogy a tablettától majd ez megváltozna az ellenkezőre. Még ugyan nem voltam dokinál, de lehet kizáró ok is lenne, mert nagyszülőkig szinte mindenkinek volt vmilyen formában trombózisa és koleszterinem is magas. Ráadásul hallottam, h sokan híznak, én most épp le akarok dobni 20 kilót, nemhogy felszedni :SS


Ti mit javasoltok? Mit tegyek? Vagy hagyjam a fenébe?



2015. febr. 3. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi múlt alapján lehet, hogy én se akarnám szedni, de ha nincs barátod, eleve felesleges mérgezni a szervezetedet. Jó ez így neked most.
2015. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
82%

amíg nincs gyermeked nem kéne

de

konzultálj a nődokiddal,ne itt szavaztasd meg

2015. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem értem miért akarod akkor szedni. én is 20 éves vagyok és azért szedem mert nagyon erős a vérzésem. plusz a páromat is boldoggá teszi, ami csak jó.

de ha nem lenne semmi szükségem rá nem szedném feleslegesen.

amúgy egy kicsit sem híztam tőle, meg semmi bajom nem lett.

2015. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt elsősorban a terhesség megelőzése miatt szedik! Ez a nagy baj, hogy sok orvos a kedvező mellékhatások miatt összevissza felírkálja, ahelyett, hogy a valódi problémát megoldaná.

Kérdező, neked ugye pont védekezés miatt kéne gondolom, de ennyi trombózissal a családban én nem szedném. A barátod is biztos megérti ezt.

2015. febr. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tökéletes ciklusra inkább hüvelgyűrűt használjatok!
2015. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ja bocsi..trombózis és túlsúly miatt inkább hüvelgyűrűt se!!!


Én az óvszert ajánlom!!!!

2015. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, természetesen a barátom megérti... de elmegyek a dokihoz és kiderül. Hüvelygyűrűvel az a baj, hogy az is hormonos :/
2015. febr. 4. 11:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem kockáztatnék, de a te döntésed.
2015. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Gyógyszer? Te gyógyszernek nevezed aszt, ami életellenes? Ami kártékony mellékhatású lehet szervezeted számára?

Vannak társadalmak, ahol addig nem fizetnek az orvosnak, amig a beteg meggyőzően meg nem gyógyult!

Mi a gyógyulás, és mi az állapotfenntartás?

Különbség van a kettő közt, mert vannak esetek, amiben az orvos nem tud segíteni, mert a tudomány még nem tart ott de legalábbis nem nyiulvános, hanem rejtett az a tudás, ami valóban gyógyíthat, jólehet ma már sok módja van a természetes gyógyításnak: homeopátia, akupunktura, stb, az állapot súlyossága szerint

Manapság azonban a gyógyszeriparnak hitt üzletág nem gyógyítás célú, ezt észre kell venni, és az orvosokat is abban teszik érdekeltté, hgoy ne gyógyítsanak, hanem csak fenntartsák az állapotot, sőt betegállapotot idézni elő, hogy megéljenek meg a gyógyszerészek is megéljenek. ... erről szól a vicc is:

A beteg elment az orvoshoz, az megállapította a diagnózist, aztán mondta, hogy itt van ez a vény, maga szépen elmegy a gyógyszertárba, megveszi, de vigyázzon, ne vegye be, mert magának is élni kell, meg a gyógyszerésznek meg nekem is!

Nos ennyit a gyógyításról!!! Vagyis nem más, mint kártékony társadalomellenes, mondhatni tömeggyilkos üzletág, amire ugyancsak jó példa a h1n1 oltás és társai!

Miért is lenne szüksége egy amúgy egészséges ember, gyerek számra az "megelőző" oltásra??? Miért??? Az nem megelőz, hanem éppenhogy belezavar az egészséges állapotba!!!

A megelőzés nem az ilyen oltásfélék szedése, hanem a megfelelő táplálkozás, a nem agyonhajszolt életmód, vagyis a megfelelő mértékeket tartani! az egyensúlyt megtartani! Mert bizony az egyensúly felborulása jelenti a problémákat!!! ...

2015. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23:41

"plusz a páromat is boldoggá teszi, ami csak jó."


Jo erre inkabb nem mondok semmit. :)


Ne terheld meg szerintem feleslegesen a szervezeted, nagyon felboritja a hormonhaztartast.

Ott van a gumi. o A parod is tud vedekezni.


De ti tudjatok.


En szedtem, de SZ.R.

2015. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!