Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetseges hogy fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimus0820 kérdése:

Lehetseges hogy fogamzasgatlo mellett 2 hettel hamarabb jott meg? SOS kerlek irjatok FONTOS

Figyelt kérdés

16 vagyok sajnos 3 honappal ezelott volt egy kis 'baleset' es 72 orasat kellett bevennem rakovetkezo honapban kesett 2 hetet de megjott aztan akkor el is kezdtem szedni a fogamzasgatlot. az elso levelnel semmi baj nem volt, a 4.napon megjott (7napos szunetben) aztan kezdtem ugyan ugy a masodik levelet. most a felenel tartok, a ciklusom 15 apjan vagyok de ma mar kezdtem barnazni(a mensim igy kezdodik mindig) es mensis tuneteim is voltam elotte levo nap azaz tegnap felvoltam nagyon fujodva nalam ez mindig igy van 1 nappal mensi elott. a kerdesem az hogy ha es csak egy ugymond kozti verzes a fogamzasgatlot szedjem ugyanugy tovabb vagy hagyjam abba vagy nem tudom mit csinaljak :/ a nogyogyaszom szunetel,mert nyaralni van. ausztriaban elek a fogamzasgatlo is innen van magyarban nem nagyon ismert hormon tartalma 0.02mg/0.1mg a neve pedig selina mite, egyfazisu gondolom mert mindugyanolyan szinu.

ezt a koztes verzes velhetem a 72 oras mellekhatasanak vagy terhes lehetek nem ved a tabi vagy mi tortent?kerlek irjatok



2015. febr. 6. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hagytál ki tablettát?

Szedd tovább a fogamzásgátlót. Ha szünetben nem jön meg, akkor teszt. Ha következő levélél is vérzel, akkor orvos.

2015. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nem hagytam ki bar parszor elofordult hogy 2 helyett 3 kor vagy maximum 5 kor vettem be a tabit de ez meg a 12 oran belul van elvileg vedenie kene.
2015. febr. 6. 21:44
 3/7 A kérdező kommentje:
ma reggelre meg semmi csak barnaztam egy kicsit.
2015. febr. 7. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
hormonprobléma van a 72órás miatt
2015. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
terhes akkor vagy,ha a teszt pozitív
2015. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hat nagyon remelem hogy ved a tabletta es semmi komoyl nincs.

es hogy ez a barnazas ami amugy meg nagyon nagyon enyhen ma is van feher kremes folyassal nem beagyazodast vagy ilyesmit jelent....

gondoltam arra is hogy ovu jele mert ugye pont kozepidoben vagyok.

olvastam h a fogamzasgatlonal is van ovu. mert a tabi csak a beagyazodast akadalyozza nem a peteerest. nem tudom ebbol mi az igaz mindenhol mast mondanak/olvasok.

2015. febr. 7. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális esetben a tabletta megakadályozza az ovulációt.
2015. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!