Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki terhes lett fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki terhes lett fogamzásgátló tabletta szedése mellett, rendesen szedte a tablettát?

Figyelt kérdés
Esetleg hibáztatod valamit? Pl hogy nem ugyanabban az időpontban vettétek be? Vagy valami más gyógyszert is szedni kellett? Alkoholnak van rá hatása?
2015. jan. 8. 14:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Lehet nem voltak jók azok a szerek neked. Nem tudta feldolgozni a szervezeted .
2015. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Bocs megint itt. Hány éves vagy? Lehet hogy nem a korodnak megfelelő szert szedtél.
2015. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínű aki tabletta mellett esik teherbe,az nem jól szedte a tablettát.Vagy nem megfelelőt írt ki neki az orvos.
2015. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem amiatt kérdezem, mert terhes lennék. 30 éves vagyok, van már két gyermekem, és nem szabad már többször szülnöm. Eddig hormon tartalmú spirállal védekeztünk, de azt most egy műtét miatt ki kellett venni, és most a gyógyszer tűnik a legjobb megoldásnak. Az orvos szerint nagyon biztonságos, de ugyanakkor rengetegen vannak, akik gyógyszer mellett estek teherbe.


Az, hogy megfelelő-e nekem a gyógyszer, az csak szedés közben derül ki, ugye?

2015. jan. 8. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen szedés közben derül ki. De ha normálisan szeded 1 honap után védettséget ad és nem lehetsz terhes.
2015. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem egy hét után??
2015. jan. 9. 09:26
 7/12 anonim válasza:
Én kb 3 hetet vártam. Lassan 4 éve szedem és nem lettem még egyszer sem terhes. A nőgyógyászom viszont lelkiismeretes, mert minden évben elküld vérvételre + nézi a májfunkciómat is, hogy nem hatott e rá a gyógyszer negatívan. Én is azt a szemléletet vallom, hogy aki jól szedi - és figyel rá hogy ha hasmenése, hányása volt egyéb - az nem lesz terhes. Legalábbis nem annyian, mint akik most rosszul szedik de ráfogják a véletlenre.
2015. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és a gyógyteáknak, vagy valamilyen fűszereknek lehet rá hatása? Ezt is olvastam valahol.
2015. jan. 10. 13:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Az orbáncfű gyengíti a hatását.

Egyébként nem 100%-os módszer, de megfelelő szedés mellett nagyon megbízható.

2015. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még a petefészek elkötés sem 100%!!! :/
2015. jan. 12. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!