Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,a barátom 18 éves.Tegnap kiakarta próbàlni,milyen gumi néljük az érzés,én pedig mivel teljesen kezdő vagyok,belementem.3at "húzott" aztàn kivette..de úgy hallottam,hogy az elővàladék màr tartalmazhat spermiumot.A hónap elején múlt el a menstruàcióm.Köszönöm a normàlis vàlaszokat!

2015. febr. 8. 13:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam?:D

50%-50%

2015. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
"én pedig mivel teljesen kezdő vagyok,belementem" Még pár ilyen kezdő húzás és áldott állapotba kerülsz!
2015. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de nullától különböző az esély.
2015. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódok,hiszen én voltam annyira felelőtlen,hogy belementem ebbe,és a végén pedig lehet,hogy én iszom meg a levét...nagyon félek.
2015. febr. 8. 13:28
 5/22 anonim válasza:
100%
Ne a kezdőség legyen a mentséged, hanem mondjuk az agyatlanság. Ha annyira tudni akarja a srác, milyen gumi nélkül, miért nem javasoltad neki, hogy vegyen guminőt?
2015. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken 13-14 éves korban már tartanak szexuális felvilágosítást, szóval a kezdőségedre nem foghatod.

Nyilván ezt tudtad előtte is, nem csak azután világosodtál meg, hogy a farkát beléd tette. Akkor meg min parázol? Tudtad, hogy benne van a pakliban, ha terhes leszel, hát így jártál, vállaltad a kockázatot azzal, hogy megengedted neki.

2015. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban minden tini ilyen felelőtlen vagy csak itt GYK-n szabadult el a tinihülyeség határtalansága???


3 lehetőséged van:

1. vehetsz egy 72 órás tabit kb 6300 ft-ért és akkor nem kell aggódnod

2. nem veszel 72 órás tabit, hanem pár napon belül egy terhességi tesztet, hogy megnyugtasd magad

3. mind a kettőt megveszed és levonod ebből az egészből a tanulságot

2015. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor mennyi lehet rá az esély?:(
2015. febr. 8. 14:24
 9/22 anonim ***** válasza:

Annyira birom ez a mennyi lehet az esély kérdéseket.

Fogalmunk sincs, ha pont úgy jött ki nagy, ha nem kicsi.

De ha pont benne voltál abban a százalékban pecked volt.

Azért elég kicsi ennek az esélye,nyugi, de van. 2 hét múlva tesztelj akkor kimutat mindent. És máskor ne játszatok ilyet.

2015. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2015. febr. 8. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!