Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Barátommal 19/F sexuális életet folytatunk Most késik a mensim 4 napja holnap akarok tesztet venni. Eddig se volt rendszeres sose a mensim ez a 34. nap.(eddig 28-32. nap volt)a mellem már feszül a hasam is görcsöl pár napja de nem jön meg... :( Gumival védekeztünk anélkül még a közelembe se jöhet meztelenül, nem szakadt ki nem csúszott le... Volt olyan hónap is mikor kimaradt, esetleg az is okozhatja, hogy rástresszelek? Meg sok citrusfélét ettem. Naponta 1 narancs minimum meg citromos tea... Szerintetek mennyi az esély?..

2015. febr. 9. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rástresszelsz ronthatsz rajta. Vegyél tesztet csak, hogy megnyugodj, de ha nem szakadt ki nem lehetsz terhes :)
2015. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetsz
2015. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek kelted fölöslegesen a pánikot magadnak?

Gumival védekeztetek, ami nem szakadt ki, nem csúszott le. Akkor nem lehetsz terhes.

Ha meg tudod hogy eleve késik a menstruációd, akkor minek gondolsz elsőre a terhességre?

Egyébként lehet, hogy ajánlatos lenne felkeresni egy nőgyógyászt a rendszertelen menstruációs problémáddal.

2015. febr. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem lehetsz terhes,hiszen védekeztetek óvszerrel :)


stressz és egyebek okozzák.

2015. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne aggódj! Csak elhiteted magaddal ezeket a dolgokat! Átéltem már én is ezt a barátnőmmel! 21/F
2015. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. febr. 10. 15:32
 7/7 A kérdező kommentje:

6 nap késéssel ugyan, de ma reggel "rendben" megjött!(kivéve, hogy úgy görcsöl a hasam, hogy...)

Pont ma akartam tesztet venni! :)

2015. febr. 11. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!