Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete együtt voltam a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete együtt voltam a barátommal és első alkalom volt hogy nem védekeztünk Nem élvezett belem de félek h még is terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2napja nagyon erős görcsöm volt ilyen mèg nem volt a menzeszemnek 16 àn kène megjönnie de nem rendszeresen jön meg A melleim is fàjnak de àlltalàban akkor szokott amikor megjon most akkor terhes vagyok vagy menstuàciòm jön meg?
2014. jún. 12. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
megerdemelned. ha a butasag fajna vagy vegyek nektek gumit? draga??
2014. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetsz terhes.. tudod, az előváladéktól is lehetsz. Csak tudnám miért nem nézel/néztek ennek azelőtt utána mielőtt lefeküdtök így
2014. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vegyek tesztet vagy mennyek inkàbb dokihoz?:/ vgy mèg korai lenne?
2014. jún. 12. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is így lettem terhes. 12-16 hét körüli volt amikor az abortuszra mentem. Tudom szörnyű vagyok mert megöltem másoknak meg nem lehet. Nem voltak a körülmények megfelelőek..

nem megijeszteni akarlak! Légy óvatos! A tesztek kb 2 múlva kezdik el mutatni

2014. jún. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A terhessègi teszt kb 2 mi?
2014. jún. 13. 06:10
 6/7 anonim ***** válasza:

2 hétre gondolt. Ennyinek kell eltelnie legalább az aktustól, hogy kimutathassa. Azaz már tesztelhetnél.


Óriási hülyeség volt, főleg, hogy ha 16-ra várod, akkor a legtermékenyebb időszakodban kockáztattatok!


Az ovuláció ugyanis mindig a várt ELŐTT két héttel van és ovu előtt 3 nappal már jó eséllyel lehet próbálkozni, ha valaki gyereket akar. Ti pedig PONT akkor voltatok!


Mivel a terhesség korai jelei és a menstruáció előjelei szinte teljességgel megegyeznek, így muszáj leszel tesztelni, hogy eldönthesd!


Vigyázz, hogy koncentrált legyen a pisi, mert csak akkor ad valós eredményt!

Koncentrált, ha nem iszol sokat és legalább 6 órán keresztül nem pisilsz. Ezért jó leginkább a reggeli elsőből megcsinálni.

2014. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem :) koszonom szepen a segitseget remelem h nem vagyok terhes..
2014. jún. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!