Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom hogy teli van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SWR kérdése:

Tudom hogy teli van ilyen kérdéssel az oldal de kaphatnék pár normális választ? Tegnap este lecsúszott a gumi, de csak akkor mikor kivettem.

Figyelt kérdés
Elélveztem a gumiba, és ahogy húztam ki, lecsúszott, szerintem nem juthatott beljebb sperma 1-2 centinél, és még a gumiba is sok maradt. Továbbá a barátnőmnek a menstruáció utáni első nap volt, és másnap reggel még egy picit vérzett is. Eddigiek mind arra utalnak hogy nincsen probléma, de azért szeretnék más véleményeket is meghallgatni. Előre köszönöm!
2015. febr. 15. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2015. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon reméltem hogy itt is biztató válaszokat kapok. Köszönöm!
2015. febr. 15. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2015. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kiszakadni nem szakadt ki, maximum ahogy csúszott le, úgy mehetett be egy pici. De mint már mondtam a nagyrésze benne maradt és az ágyra folyt.. És ha jól tudom menstruáció után közvetlenül elég kevés ráaz esély
2015. febr. 15. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
kevés az esély rá, de lehet gond. szóval tesztet mindenképpen csináljatok.
2015. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A tesztet már pár nappal rá is meg lehet csinálni? Vagy majd jóval később?
2015. febr. 15. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
elég esélytelen, de azért egy tesztet majd megér
2015. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor tablettával nem éri meg fertőzni a szervezetet.. De ha teszt pozitív lesz akkor mi lesz a teendő?!! Bocsi de eléggép izgulok..
2015. febr. 15. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon izgultok és még belefér az időbe, legyen a tabletta. Egytől még semmi baja nem lesz.
2015. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
8 éves már a gyerek?
2023. jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!