Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek olyan helyek ahova...

Léteznek olyan helyek ahova intelligens lányok és fiúk járnak kifejezetten párkapcsolat teremtés céljából?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, szükségem van van valakire, de nem járok el szórakozni és nem is ismerek túl sok embert ezért kicsi a válaszék számomra. Nem szeretnék mindenféle lánnyal próbálkozni, csak az esélyes kategóriába tartozókkal. A kérdésem igazából az ,hogy tudtok-e módszereket, helyeket stb... ami nem kifejezetten szórakozó hely, v. ahhoz hasonló (a nagyon bulizós lányokkal sosem jöttem ki jól) ahol megismerkedhetnék egy érdemesebb lánnyal?

2014. dec. 6. 16:29
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F
2014. dec. 6. 16:31
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
anonim autisták klubja
2014. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
értelmiségi klubok. tolkien társaság, go klub stb az érdeklődési körnek megfelelően.
2014. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm... ez jólesett. anonim... Miért vállaljam fel a nevem v. felhasználónevem pont egy olyan oldalon ami arról szól h. ne tudják ki vagy csak kérdezhess? Sztem nem vagyok autista csak azért mert elegem van a szar plázás/diszkós lányokból
2014. dec. 6. 16:41
 5/8 A kérdező kommentje:
2# köszönöm...
2014. dec. 6. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert nem tudok ilyenről.
2014. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Irj:)
2014. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kifejezetten ilyen helyet nem tudok ahová ezért járnak az emberek de Budapesten a margit-szigeten vagy Eiffel téren, egyéb parkokban rendszeresen vannak emberek akik tényleg értelmesek és lehet velük beszélgetni. Még sosem volt hogy elutasítottak volna. Barmilyen ürüggyel oda mehetsz és elkezdesz ismerkedni. Jó pár ismerősre tettem szert csak így. Szerelmet még nem találtam, de most is keresem.
2020. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!