Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi időközönként lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időközönként lehet bevenni 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés
Utoljára január 8án vettem be egyet és az érdekelne hogy lehetséges-e hogy holnap (február 19-én) ismét bevegyek egyet? Lehet ennek valami erősebb mellékhatása?

2015. febr. 18. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp

72 orankent

2015. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Linó03 ***** válasza:
A hormonbomba nem tesz jót a szervezetednek.
2015. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy félévente. De arra semmi esély nincs, hogy el lelkiismeretes doki már egy hónap után felírja neked.
2015. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
össze-vissza cincálja a hormonrendszered!!! - használjatok gumit
2015. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tönkrevágja a hormonrendszeredet. Összekeveri a mensidet, a peteérést aztán legközelebb azt sem fogod tudni, hogy mikor is kellene védekezni.
2015. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Félévente ajánlják,erősen felborítja a hormonjaidat, bezavar a peteérésedbe,havidba, de én azt mondom, még mindig jobb mint egy nem tervezett gyerek, esetleg abortusz.

Nem tudom mivel védekeztek, de ha gumival akkor figyeljetek jobban, vagy használj tablettát ha van rá lehetőséged.

2015. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyire figyelmetlenek voltatok, hogy nem figyeltétek az óvszert miközben csináltátok?


Vagy talán védekezés nélküli volt az eset?


Inkább kezdj el rendszeresen fogamzásgátló tablettát szendi, minthogy másfél havonta beszedd azt a méregdrága jó nagy hormontartalmú tablettát! Meg egyébként se ajánlott sokszor beszedni a 72 órásit!


De egyébként látszik, hogy milyen felelőtlenek vagytok!

2015. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 HUN_Sector ***** válasza:
A 3-as válaszolt jól a kérdésre: fél évente egyszer lehet felírni.
2015. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De lehet komoly problema belole ha beveszem?
2015. febr. 19. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:

ha összezavarod a hormonrendszered? lehet, igen, lehet hogy "szakállad nő kender" vagy elhízol, vagy nem tudsz később- amikor akarsz gyereket hordozni stb.stb válogass

Biztos nem véletlen, hogy az orvosok nem ajánlják félévnél gyakoribban. Tudomásul kell venni, NINCS MEGOLDVA 100%-ban a védelem, csak ha nem közösülsz, akkor 100% A gumi még a a legjobb, annak nincs egészségkárosító hatása, tessék felelősségteljesen használni.

2015. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!