Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek ha elfogy egy levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ha elfogy egy levél hány nap múlva szokott megjönni?

Figyelt kérdés

Nekem általában 3 nap múlva, de ma nem jött meg. Nem az, hogy aggódok, mert elméletileg nem lehetek terhes, de ilyenkor mégis elkezdek egy picit aggódni.

Nektek mindig egyforma vagy változó?



2015. febr. 19. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig egyforma. A 4. tablettamentes napon szokott megjönni.
2015. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Jó estét kívánok mindenkinek a figyelmébe ajánljuk az ingyenes nyílt napok a másik a kivitelezés során a résztvevők krokodilfasz nem volt nekünk is fontos kutyaszar a tesztek során az érdeklődők londoni női krokodilfasz rajz:)
2015. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én Mirabellát szedek és a szünetben a 6. vagy 7. napon

annyit változott, hogy egy éve még az első napon vagy még azelőtt jött meg, most már később

2015. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4. napon
2015. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!