Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után ez rendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után ez rendes menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok tapasztalt ezzel a tablettával kapcsolatban mert eddig fogamzásgátlót használtam de le akartam tenni, mert híztam meg libidócsökkenés volt....óvszert már használtam így tudom hogy kell feltenni stb...viszont most az új partneremmel nem tudom mit rontottunk el de kiszakadt az óvszer....február 2.án jött meg, akkor megvolt 4-5 napig, és február 13.-án szakadt ki, utána egyből ügyelet, és utána bevettem a gyógyszert, és ma 19.-én reggel görcsölt a hasam, és megjött, de ugye a rendes menstruációt március elejére várnám szintén, most akkor vegyem úgy hogy ez rendes menstruáció vagy várjam meg a március elején? Csak mert megint elkezdenék fogamzásgátlót szedni mert nem akarom a véletlenre bízni...bevegyem ma az első fogamzásgátlót?

Előre is köszönöm ha segítetek!



2015. febr. 19. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem most vedd be, mert hát megjött, ami normális a 72 órás tabi miatt, hogy hamarabb jött meg. Így látod, hogy hatott a gyógyszer.
2015. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!