Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy terhesség vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhesség vagy egyéb probléma?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja szexeltünk az akkori barátommal használt óvszert, ellenőrizte azt mondta minden rendbe volt. Óvszer nélküli behatolás nem volt. Kétszer megjött azóta a menstruációm viszont elég vékony testalkatom van ezért általában késik, nem vettem észre magamon semmilyen terhességre utaló tünetet reggelente nem szédültem nem volt hányingerem szerintem a mellem sem nőtt illetve nem is barnul be. Dohányzom is viszont az utóbbi pár napban érzem, hogy valami nincs rendben a hasammal nem látom, hogy nőtt volna viszont a köldököm felett a jobb bordám alatt kemény és olyan mintha egy gombóc lenne benne illetve érzek valami mozgást a hasamban. Bélmozgás lehet, vagy terhesség állhat a háttérben? Tesztet nem mertem csinálni eddig és orvosnál se voltam. Valakinek esetleg voltak vagy vannak hasonló tünetei sokat segítene a válasz.

#terhesség #vagy más probléma?
2015. febr. 22. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
őszintén ha kétszer már megjött és terhesnek hiszed magad akkor neked nem volt biológiád
2015. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy hasa,100%
2015. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3-4 hónap alatt már látható jelei lennének, szerintem ne aggódj.
2015. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
3 hónaposan már elkezd nőni a pocak, nőnek a mellek, feszülnek, hányinger, szagokra, illatokra való érzékenység, stb.
2015. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat illetve az első válaszolónak üzenem, hogy de volt biológiám de nem egy esetről tudni akinél terhesség alatt is rendszeres a menstruációja
2015. febr. 22. 18:15
 6/7 A kérdező kommentje:
a pulzusom egy kicsit magas az lehet a dohányzás miatt?
2015. febr. 22. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha gondjaid vannak, akkor miért nem orvoshoz fordulsz vele? Ő sokkal jobban ért ezekhez, mint mi itt ezen az oldalon!

De egyébként nyugodtan vehetnél egy tesztet, ha félsz, csak hogy megnyugtasd magad.

De egyébként meg szerintem teljesen fölöslegesen aggódsz, nem lehetsz terhes!

A dohányzás sok mindent befolyásol, pl apukámnál is van, hogy ha vért vesznek tőle, akkor anya mindig szokott egy bizonyos részt nézni, ami csak azért magas, mert dohányzik.

2015. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!