Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót tanácsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót tanácsoltok? Mennyire hatékonyabbak a kevés hormontartalmúak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és majd most megyek nő gyógyászhoz ,és természetesen ő írja ki a gyógyszert a legjobb tudása szerint de azért érdekel nők véleménye is. Szóval , tapasztalatok, Hatékonyság(?)

2015. febr. 26. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Több, mint 10 éve szedem, nem lettem terhes.
2015. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hatékonyságuk elvileg nagyjából azonos, nem a hormontartalomtól függ. Vagyis nem csak attól.

Leginkább azt tudom tanácsolni, hogy ha bármilyen gondot, problémát, furcsaságot tapasztalsz, ne félj azonnal visszamenni az orvoshoz és másik gyógyszert kérni. Nekem volt olyan, amitől folyamatosan hasmenésem volt, ennek ellenére 3 hónapig szedtem. Ha most lennék így vele, egy héten belül visszamennék másik gyógyszerért.

Ami még fontos: ragaszkodj a normális kivizsgáláshoz előtte. Ez időigényes, és sok orvos nem is akar megvizsgálni, csak felírja a gyógyszert. Ez pedig veszélyes, egy trombózisból következő tüdőembólia akár azonnali halált is okozhat. Szóval legyél tudatos, mert a felelősség a tiéd, nem az övé!

2015. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fontos, ha nem válik be az egyik fajta,próbálj ki mást is :)


lyndinette,yasminelle-ezeket szokták adni 20 alatt mostanság

2015. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!